Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
auto ze wzgledu na swoj rozstaw osi konkuruje z wieksza klasa, jednak ze wzgledu na mase troche nim czasami potrafi wozic na koleinach. ogolnie bardzo przyjemnie sie jezdzi tym wozikiem moze nie super wygodnie ale nie jest tragicznie jak w korkach typu cc. zawieszenie nieskomplikowane proste jak drut w naprawie, moze czasami brakuje wspomagania. szybkie zwrotne male...fajne:)
~viperteam@gazeta.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Z tym to tak różnie!!! czasem jak rano odpalam i jadę to wyczuwam lekkie buksowanie kierownicy (lewo-prawo jakieś 2 cm) a jak czasem fiestce cos odbije to chodzi jak na wspomaganiu!! wkurza mnie to!!! Może ktos mogłby mi doradzić???? (może ktoś mial coś takiego???? ( kola centrowalem!!) zbieżność też ok!! niektorzy mowią że to kolpaki ale to stek bzdur!!!!
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zawieszenie może nie jest zbyt trwałe, ale jeżeli zostaną wymienione tuleje wahacza, sworznie, końcówki, (bo to pada najszybciej)na zamienniki dobrej jakości to przez długi czas jest spokój. Krzyżak układu kierowniczego też nie należy do trwałych. Zawieszenie jest komfortowo zestrojone dobrze wybiera nierówności, choć, mogło by być bardziej twarde.
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zawieszenie oceniam jako dobre... auto ma przejechane 107 tys kilometrów, z czego większość po mieście. Często też jeździmy do rodzinki na wieś, gdzie dróg raczej nie ma. Konieczna była wymiana tulejek na wachaczach, jedna końcówka drążka i krzyżak na kolumnie kierowniczej - po prostu się powybijał i strasznie stukał.
~marjod
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zero jakiegokolwiek systemu jak ABS itp. brak nawet wspomagania kierownicy, dobry samochód pod względem nauki, jest to mój pierwszy samochód i nauczyłem się jeździć i wyczuwać systemy w innych samochodach, bardzo ciężko na parkingu, łatwo wpada w poślizg
~Robert Lenartowicz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
- Szeroko rozstawione osie - swietnie trzya sie drogi - zima idealny - hamulce super - troche skacze ze wzgledu na mala mase auta - wspomaganie by sie przydalo - wysokie zawieszenie swietne do jezdzenia pobezdrozach OCENA 4,2
~PRZEMEK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nic nie musze robić w zawieszeniu, żadnych stuków. Nieźle rozwiązane tylne zawieszenie, 100km/h w ostry łuk i auto trzyma się jak przyklejone na normalnych oponach.
~Michał, michall@alpha.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
bardzo zrównowarzony, nie za mięki, ale i nie za twardy. Hamulce sprawne, ale po paru hamowaniach tracą na skuteczności. Samochód umożliwia dynamiczną jazde w granicach rozsądku.
~piczer
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Inne samochody bez wspomagania łatwiej się prowadzą, promień skrętu za duży - mój drugi (większy) samochód zawraca spokojnie na 3, fistą trzeba na 5.
~art
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Brak wspomagania to tragedia. Czasem jeżdżę fieściną (samochód żony) i promień skrętu jest większy niż w moim dłuższym o metr nissanie.