Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Fabryczne wyciszenie nie ma dla mnie większego znaczenia auto wygłuszyłem 2 dni po kupnie bardzo profesjonalnie we własnym zakresie dla uzyskania lepszego dżwięku gdyż w aucie mam bardzo wysokiej klasy sprzęt audio i w pełni z niego korzystam także ciężko mi określić jak było wygłuszone.
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
silnik 1.1 nienalezy do najcichszych, nie mam maty wygluszajacej na masce wiec przecietnie. przy duzych predkosciach w trasie raczej polecam pozamykac wszystkie okna szczelnie bez zadnych uchylen bo swiszcza i sie studzic wentylacja.
~kornnick@orange.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jeśli chcemy pojeździć troszkę szybciej to przy obrotach powyżej 3500 robi się wyraźnie głośniej jednak da się rozmawiać bez problemu z pasażerami.
~JaQu
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak pisałem silnik pracuje głośno przy obrotach wiekszych i niestety w aucie bardzo go słychać wiec jedyny ratunek dobre radio i głosniki :P
~Marchewa z Gliwic
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Moze byc. A zresztą nie jestem jakims dziwakiem (jakich tu duzo) co narzekają że im cos szumi powyzej 120. Smieszy mnie to. To niech se wyciszą:P!!
~Fred
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Naprawdę kiepsko. Przy silniku 1.1. hałas jest naprawdę uciążliwy, bardzo duży minus, więcej materiału wygłuszającego załatwiłoby sprawę.
~piotrus_z@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Nie powiem - jest głośno. Od 100 km/h silnik jest głośny i lusterka boczne powodują świstanie. Na tylnej kanapie słychać szum opon.
~viperteam@gazeta.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
trudno mówić tu o jakimś profesjonalnym wyciszeniu jak w droższych samochodach troszkę slychac ( mi to wisi!!!)
~Wiorekgreg
Hatchback 1.1 55KM 40kW
samochód jest dosyć głośny na większych obrotach i ponad 120km/h ale to autko miejskie więc nie przeszkadza.
~Marchewa
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Głośno tu, ale znów nie patrzę na takie pierdoły. Jak ci głośno to se radio włącz. To auto a nie sypialnia.