Lista ocen Ford Focus III (260) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jeden z najlepiej wyciszonych kompaktów. Pomimo szerokich opon (215-tki) nie słychać odgłosów zawieszenia i układu jezdnego.
~Patryk Kozera
Hatchback 5d facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Przy większych prędkościach autostradowych z zewnątrz docierają szumy ale chyba to normalne. Wyciszenie na piątkę!
~Mirek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Doskonałe wyciszenie w środku i wysokiej jakość radioodtwarzacz CD/MP3. Można spokojnie rozmawiać i nie odczuwa się pracy diesla!
~tomek
Kombi Facelifting 1.6 TDCi 115KM 85kW
Silnik głośniejszy niż 1.8 tdci, szczególnie przy otwartych szybach, ale wnętrz ogólnie w trakcie jazdy bardzo dobrze wyciszone.
~Karllos
Hatchback 5d facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Nie mam żadnych uwag, nic nie skrzypi, podczas jazdy z prędkością autostradową :) też cicho, spokojnie można rozmawiać.
~Foka III
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
W klasie kompaktów - ideał, nawet w klasie premium nie jest lepiej - jeździłem Audi A3 1.8 TFSI oraz BMW 118 i.
~cysio
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Silnika nie słychać na autostradzie przy 150 na 6 biegu. Jeden z lepiej wyciszonych samochodów, jakim jeździłem.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Wyciszenie doskonałe, nie mam do czego się przyczepić i to zarówno silnika jak i opływającego powietrza i zawieszenia.
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Hałas dokucza właściwie tylko przy długiej jeździe na autostradzie z wysokimi prędkościami. Przy jeździe w cyklu mieszanym - cichutko.
~sumator
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
jest cicho.. nawet bardzo cicho a jak się przyciśnie to słychać takie miłe dla ucha mruczenie..które można zaliczyć tylko na +