Lista ocen Ford Galaxy IV (15)

3,6
~Marcin
Van 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 240KM 177kW
Auto generalnie oceniam pozytywnie, poza pewnymi mankamentami o których wspomniałem. kupiłbym je ponownie, jednak wybrałbym model ze skrzynią power shift, ale rozważam wgranie chipa i może to zmieni trochę sytuację związaną z momentem zmiany biegów.
~Tomasz
Van 2.0 TDCi Bi-Turbo 210KM 154kW
Wspaniałe, duże, rodzinne auto. Zwłaszcza w wersji 7os. Wszystko dopracowane na wysokim poziomie, masa dużych funkcjonalnych schowków. nic nie trzeszczy. W samochodzie jest czym oddychać, a już na pewno nie nabawisz się klaustrofobii :) Pojazd smialo moze zakrawać na model premium, nie widać żadnych oszczedności we wnętrzu ani na zewnątrz pojazdu. Połykacz kilometrów, który wcale nie trzeba szybko jechać :) aby dostrzec walory mocnego silnika...
4,1
~może_być
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Nowy z salonu. Wygoda i przestrzeń. Kilka małych upierdliwych usterek i 1 poważna w 2,5 roku. Auto używane przez 6 osobową rodzinę. Codziennie w użytku jako 1. , genialne światła LED,
~Konrad Police
Van Facelifting 2.0 EcoBlue 190KM 140kW
Auto Bajka. Przesiadem sie z 5008 2014 2.0Hdi - zrobilem nim 520tys - silnik nie do zajechania i mam nadzieje ze nowy EcoBlue bedzie taki sam :) Skrzynia 8 bajka - nie chcialem 6*powershifta i specjalnie doplacilem do 8. Spalanie extra + uklad jezdny, miejsce dla pasazerow, wykonczenie 10/10, 190km w zupelnosci wystarcza, a 400NM robi swoje :)
~PIOTR
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Dla mnie super samochód,myślę że dla rodziny 2+2 to idealne rozwiązanie. Jest bardzo przestronny,bagażnik mógłby być troszeczkę głębszy ale z racji tego że to wersja siedmio osobowa widoczne tak musi być Zawieszenie bajka.
~pjaniszewski
Van 2.0 TDCi Bi-Turbo 210KM 154kW
Dodaję drugą ocenę auta - tym razem po przejechaniu 10 000 kilometrów. I cóż. Mogę w zasadzie tylko powtórzyć to wszystko co napisałem wcześniej. Auto jest niezawodne - nic złego się nie dzieje, nic niepokojącego nie słychać. Silnik nie jest może mistrzem ekonomii ale przy tych gabarytach i masie i tak uważam, że jest naprawdę dobrze. Osiągi są na zadowalającym poziomie. Auto przyspiesza dynamicznie ale dość liniowo czyli nie uświadczymy...
~mariuszzdunek
Van 2.0 EcoBlue Twin-Turbo 240KM 177kW
Mój poprzedni Galaxy 2,2 TDCI, po 10 latach odszedł na emeryturę do innego kierowcy po 250 tys. km. Do końca dawał mi radość z jazdy. Nowy całkowicie go zdeklasował. To inny wymiar i różnica kilku klas.
~Lucky
Van 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bardzo mało dynamiczny silnik w porównaniu z poprzednikiem spalanie również na nie najlepszym poziomie. Za to doskonałe światła Led w nocy naprawdę świetnie oświetlają mały minus nie zawsze układ po uruchomieniu działa tak jak należy. Cisza spokój podczas jazdy z większymi prędkościami. Środek funkcjonalny na szczególną uwagę zasługuje syn3 który bardzo dobrze współpracuje z androidem (nawigacja google) super sprawa
~tburzynski
Van 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Supe przyspieszenie, już nie jedno Subaru czy BMW było zdziwione jak szybko ten niepozorny VAN potrafi oddalić się spod świateł. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy IV
7,7
~tb
Van 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
szarpie, czesto miewa uderzenia jak zuzyty automat, a dopiero 35000 km na liczniku (Skrzynia biegów)