Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (166) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chokai@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wszyscy będą czuć się wygodnie (chociaż jak usiadłem ostatnio z tyłu to stwierdziłem że tylna kanapa jest o wiele twardsza niż kierowcy - być może jest to zaleta na dłuższe trasy, nie wiem), miejsca dla czterech osób jest dużo, a jeśli z tyłu siądzie 3 osoby to też nie będzie tragedii - szerokość wystarczająca ale tej na środku może przeszkadzać tunel środkowy. Tylna kanapa nie jest wyprofilowana dla dwóch osób jak w większości samochodów -...
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Nie dla grubasów! Wrażenie pewnej ciasnoty (ścisłego "upakowania"). Fotele przednie bardzo wygodne i doskonale trzymające, ale ograniczajace ruchy (łokcie wciaż czegoś dotykają). Przy odsuniętych fotelach przednich - mało miejsca z tyłu na kolana, ale sama kanapa wygodna, jednak tylko dla 2 osób. Nad głową duzo miejsca. Siedzi się dość nisko - po dłuższej jeździe pewne trudności z wysiadaniem. Bagażnik w wersji combi bardzo duży i praktyczny,...
~bartasarte@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Mnostwo miejsca dla pasazerow i kierowcy. Nawet w BMW 530 mojego ojca nie ma tyle miejsca co w mondziaku. Jesli ktos szuka samochodu rodzinnego to szczerze polecam! Kiedys z narzeczona jadac po europie zdarzylo nam sie spac w samochodzie. Zlozylismy tylne siedzenia (NIE SKLADAJAC PRZDNICH!!!) i polozylismy sie wyciagnieci, bez kurczenia nog, w spiworach, w sekcji: bagaznik-tylna kanapa.
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Przestrzeń dla osób siedzących z przodu jest bardzo duża, nawet wysokie osoby nie będą miały problemów z zajęciem wygodnej pozycji. Przy maksymalnie odsuniętych do tyłu przednich fotelach, z tyłu zaczyna brakować miejsca na nogi, ale nie jest też tragicznie. Fotele przednie zapewniają dobre trzymanie boczne, oraz dobre podparcie ud w czasie dłuższych wojaży. Duży bagażnik sprzyja wakacyjnym wojażom
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Przestrzeni jest w bród. Nawet bardzo wysocy ludzie będą zadowoleni, bez względu na to czy zasiądą za kierownicą czy też na jednym z miejsc pasażerskich. Podróżując w 4 osoby można tym samochodem jechać na koniec świata. Bagażnik wielki. Po złożeniu tylnych oparć można spać w tym samochodzie wygodniej niż w namiocie.[serio, sprawdzone ;]
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto o tych gabarytach powinno zapewniać zdecydowanie więcej miejsca na nogi pasażerom z tytłu. W Mondeo jest koszmarnie ciasno. Z trudem udawało mi sie usadzić moją córkę (nie mogła rozprostować nóżek) w foteliku za fotelem pasażera choć ten nie był nigdy maksymalnie osunięty do tyłu. Z przodu też tak sobie.
~muscato
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
rozstaw osi 2,70 dl 4,67 (kombi, wiec bagaznik po zlozeniu siedzen jako sypialnia spokojnie sluzy i 2 osoby maja pełen komfort) w czasie jazdy 4 osoby nie zmecza sie nawet na trasie 1000km, trasa 1200 dla kierowcy męcząca tylko na odcinku po polsce, ale to ze względu na jakośc dróg i korki. żadnych bólów kręgosłupa, szyji i nóg
~Mondeusz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Wspaniale. Nie jest to Skoda Superb, ale pięć dorosłych osób podróżuje całkiem komfortowo na przyjemnych welurowych fotelach. Mały minus za małą ładowność. Przy pełanej obsadzie i bagażach, tył mocno siada. Powoduje to że przejad po zwalniaczach dodatkowo z hakiem możę skończyć się przycierką.
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Z przodu jest ok z tyłu uważam że jest ciasno dla rodziny z dziećmi no problemo ale 5 dorosłych to nie to choć i tak o niebo lepiej niż np w Audi A4 :> bagażnik świetny (kombi) nawet passat wymięka niestety kosztem miejsca w komorze silnika tam jest ciasno ;)ale coś za coś
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Duzo miejsca nawet za wysokim kierowca da sie z tylu siedziec i wyprostowac nogi. Bagaznik ma gigantyczny nie wiem czy nie wiekszy jak w VW Passat podobnego rocznika. Ja jestem bardzo zadowolony. wygodna kanapa. Siedzenia milo otulaja plecki i dosc dobrze trzymaja w zakretach.
Ford Mondeo I Kombi