Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (166) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Niby auto duze, ale w srodku nie ma wiecej miejsca niz w nowszych kompaktach - pewnie z powodu przepastnego bagaznika.
~andi1@poczta.fm
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Troche mało miejsca z tyłu jak jedzie duzy kierowca. Przy tych rozmiarach auta moglo by byc lepiej. Bagażnik cud miód (kombi)
~arturro
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
b.wygodnie dla osób jadących z przodu , przydało by się trochę więcej miejsca z tyłu - szczególnie dla wysokich osób
~BOB
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
jak z przodu duzo to z tyłu średnio ale naszczęscie siadam tylko z przodu. Polecam na długie wypady w cztery osoby.
~bastek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dla kierowcy dużo miejsca ( 191 cm ). Przy fotelu kierowcy maksimum do tyłu tylko ludzie ok 170 cm mogą jechać komfortowo
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przestrzeń z przodu jest rewelacyjna, natomiast co do tyłu - to współczuję piątemu pasażerowi siedzącemu na środku.
~specdach
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
dla mnie miejsca mnóstwo, za mną ledwo ledwo,ale mam 190 wzrostu i fotel presunięty na maksa
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jest w porzadku..ale troche malo miejsca z przodu (mialem kiedys sierre i bylo lepiej)
~PawelRyt
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
W drugiej klasie z miejscem na kolana to bez rewelacji, specyficzna budowa kanapy - można lubić lub nie.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radzio509@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Jak w kanapie. Bardzo wygodne siedzenia i dużo miejsca dla wszystkich. Kombi bardzo pakowne.
Ford Mondeo I Kombi