Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (149) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~altoot@tlen.pl
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
5-cio letnie auto nabyłem za 28 000pln, 11-letnie sprzedałem za 12 000pln Na rynku samochodów tych jest dość sporo, ciężko jednak kupić egzemplarz zadbany. Kupno zaniedbanego zemści się olbrzymim nakładem kosztów (często przewyższających wartość samochodu), więc na zakupie nie należy oszczedzac. Myślę, że za kilkanaście tysięcy jest się w stanie kupić auto z lat 1997-1999, które zapewnia odpowiedni dla aut tego segmentu komfort (wersje...
~zwierzak 10
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
za 14 tysiaków luksusowe autko z pełną elektryką (pogrzewane lusterka,fotele,przednia i tylnia szyba ;centralny zamek ;elektrycznie podnoszony fotel;elek szyby;klima ocynkowana buda (nie rdzewieje)mimo że 97 rocznik komputerek pokładowy(taka bieda ale zawsze) radyjko ford 5000 i pełny wypas głosniczków fabrycznie pomontowanych żyć nie umierać gorąco polecam. Na razie na nic nie będe wymienił napewno nie na forda mondeo z 2002 za 50 tys z...
~monoalewkolorze
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Kto jeszcze tego nie spróbował, niech to jak najszybciej zrobi. Jeden warunek nie brać pierwszego lepszego bo może być żle. Ale odrobina chęci i czasu i za np. 8-10 tyś. kupujesz auto, którym obeżdzasz większość młodziaków, na ulicy zostawiasz go bez obawy o obicia, ma ich już dużo. Nawet nie musisz go zamykać, takich już nie kradną. Pełny luz. Samochód ma być dla człowieka, nie odwrotnie.
~MR-BIG
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
W tej chwili wart jest ok. 3000 zł. To śmieszne pieniądze. Ale jego wartość urzytkowa jest 100 razy większa. Gość zaproponoweł mi ostatnio wymianę jak powiedzał \"starego grata\" na roczną Dacię Logan za 32 tyś. Zaprosiłem go na przejażkę moim mundkiem. Po wyjściu przeprosił i odszedł. Mój sąsiad miał identyczny model, był wtedy handlowcem. Jego mondeo padło przy przebiegu 754 000 km. Amen
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak za te pieniadze ( ja dałem za 96 ( ostatnia wersja przed liftingiem ) rok 10,000), auto ma ABS, klimatyzacje , elszyby i lusterka, 2 poduszki, el fotele , wspomaganie. jest duze , bezpieczne i ekonomiczne i nie zgadzam sie z opinia innycyh ludzi ze "ford gó,,,no wort", jak ktos chce to zepsuje kazde auto, a jak to ktos powiedział kiedys madry " mondeo sie nie psuje, to ludzie psuja mondeo" Pozdrawiam
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Tutaj jest celująco. Duży rodzinny samochód za śmieszne pieniądze, w miarę tani w eksploatacji i raczej niezawodny. Ceny części niskie mimo producentów dobrej jakości [przewody +świece motorcraft 170pln, klocki brembo+ tarcze ferrodo na przód 200pln, tuleje gumowe końcówki drążków itp w cenach lekko-półśmiesznych]. Osobiście polecam wersję Ghia z motorami V6.
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nie ma konkurencji za pieniądze za które dałem za zadbanego Forda Mondeo z fajnym wyposażeniem mogłem kupić zaniedbanego i gołego passata hm.. nie było się co zastanawiać może rdzewiejący opel niby niemieckie auto ;) bajki naprawde nie ma porównania jak by kierowcy Fordów dbali tak o auta jak kierowcy aut niemieckich to by było poprostu inaczej
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Dwa lata temu kupiłem 9 letnie auto klasy średniej za 15000zł z dwiema poduszkami, ABS-em, klimatyzacją i elektrycznymi lusterkami. Konkurencja w tych rocznikach za podobne pieniądze nie istnieje. Gołe wersje Avensisów, Passatów, Vectr są sporo droższe, ale czy na tyle lepsze by usprawiedliwała to 20, 30% różnica w cenie?? Jakoś nie chce mi się wierzyć.
~mfala
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Ludzie powinni rzucac sie na ten samochod! Auto bezwypadkowe nawet z duzym przebiegiem za ta cene - bajka. Mozna kupic auto z tego samego roku co taki passat, wydajac polowe mniej. Pozostale pieniadze pzreznaczyc na remont silnika i zawieszenia jesli auto ma kolo 300tys i mzona byc pewnym ze przejzedzi kolejne 300-400 bez problemu.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Kombi
6,3
11,0
11,7
~Mondeusz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Dla kupujących rewelwcja. Kupujesz dobrze zadbany samochódza za ok. 3 tyś zł, który jeżdzi nie gorzej niż nie jeden nowy, a utrzymanie go jest śmiesznie tanie. Jechałem ostatnio nowym Suzuki Alto za 29 tyś. i Fiatem Linea za 35 tyś. Porażka, poprosu żenada. Jak im nie wstyd takie gówno sprzedawać.
Ford Mondeo I Kombi