Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (149) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Fajne auto za małą cenę. Te samochody są w Polsce naprawdę bardzo tanie. Niestety tu ciągle pokutuje slogan "ford gówno wort". Uważam, że (przyjamniej w przypadku tego modelu), jest to slogan nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Przesiadłem się toyoty (co prawda tylko yarisa) i nie żałuję.
~yEC
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Moj samochod: Ford Mondeo MK1 Rok produkji: 1996r Pojemnosc:1.6 90KM Wyposazenie: Wspomaganie, El. szyby przod, el. lusterka, centralny zamek, 2xAirbag, el. reg. fotela, reg. kierownicy,orginalne alufelgi (R16).... Stan auta: BARDZO DOBRY CENA: 6000ZŁ w sumie :)))))))
~Macminik
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Mondeo używane nie jest szczególnie drogie. Za niewielkie pienądze zazwyczaj można kupić dobrze wyposażony (ABS, podgrzewane fotele, podgrzewana szyba przednia, podgrzewane spryskiwacze, 2x AirBag), rodzinny, pojemny samochód który nie sprawia kłopotów.
~andi1@poczta.fm
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
REWELACJA. Za małą kase dostajesz fajne auto. Bez uciązliwych usterek. Teraz sie miotam: MKII ale który? TD - może być wyeksploatowany i przekrecony 3krotnie licznik 2.0 - ponoć źle znosi LPG - to prawda? 2,5 - trochę obawiam się opłat... Poradźcie!!!
~Wojtek z Krakowa
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
Co tu komentować? Kupiłem ten samochód za 12 000 zł w maju. Mam full wersję: podgrzewane fotele, podgrzewana przednia szyba, klimatyzacja, pełna elektryka, systemy kontroli trakcji ABS, ASR, ETC, i 170 KM cichutkiego silnika.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ford jest pod tym względem bardzo konkurencyjny w stosunku do innych marek. Porównując go z autami tej samej klasy jest dużo tańszy, a przy tym posiada o wiele lepsze wyposarzenie. Gdyby tylko części zamienne nie były takie drogie...
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tutaj absolutnie bezkonkurencyjny!! za ta cene nie ma lepszego auta.moj egzemplarz od pierwszej reki z niemiec udokumentowany od nowości za nieco ponad 5 tys po oplatach to po prostu bajka..
~tomaszek355
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Kupiłem tanio nie żałuję jakość dobra cena nie wysoka troszki porobiłem przy nim zaraz po kupnie i teraz sobie nim jeżdżę gdzie chcę i ile chcę raczej się nie psuje piszę raczej bo narazie awaria pompy paliwa.
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
-SUPER!!! - mocny, trwaly, zwawy silnik, w ladnej wygodnej budzie za lepiej niz rozsadne pieniadze - poza tym przyjemne rodzinne autko, ktore nie meczy sie, ani pasazerow przy dlugich wyjazdach na urlop
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Kombi
6,3
11,0
11,7
~Sota
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
no ja dałam 7000tys za rocznik 96 a kupiłam na szybko bo potrzebowałam autka na gwałt. Teraz w Anglii kupuije teżmondeo z 2000 roku za 1200 funtów. więc autko jest naprawde tanie co do jakości.
Ford Mondeo I Kombi