Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW 1994-1996 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartasarte@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Przod i boki extra! Duza przednia daje szeroki kąt widzenia, regulowane duze lusterka pozwalaja ustawic sie tak aby wyeliminowac "martwe pole". Z tylem troche gorzej, niewielka tylna szyba kombi zmusza do korzystania z bocznych lusterek, nie widac slupkow ani smietnikow stojacych <1m od samochodu.
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Widoczność dookoła pojazdu jest bardzo dobra, nie ma najmniejszych problemów z cofaniem itp. Jedyny mankament to przedni słupek, który czasem utrudnia widoczność, szczególnie w odniesieniu do pieszych ale to akurat zdarza się w każdym samochodzie.
~Grzegorz-Rzeszów
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
W mojej wersji kombi, na widoczność nie narzekam.Choć przy parowaniu tylnych-bocznych-bagażnikowych szyb parkowanie i jazda tyłem może być utrudniona.
~mfala
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Mimo duzych gabarytow auta nie am z tym problemow. Wystarczy dobre wyczucie szczegolnie z tylu.
~Perry
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Wszystko ładnie widać przez szybę przednią i boczną. Tylna jest troszkę za mała ale przyzwyczaiłem się.
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
kombiaki maja te zalete, ze lepiej w nich widac, co sie dzieje dookola niz w sedanach
~Macminik
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Mój samochód to kombi, ale nie odczuwam stresow przy parkowanu tak jak np. we Fiacie Brawo.
~WojMatt ; mstoszewski@plusnet.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
W moim kombi jest trochę kłopotu przy cofaniu ale to kwestia przyzwyczajenia do dużego samochodu
~BOB
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
kombi wiec widać kiedy sie kończy no i oczywiście hak więc spokojnie cofam :) Gabaryty sie czuje.
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Biroąc poprawkę na to, ze mam kombi, można uznać, ze widocznośc jest więcej niż zadowalająca.
Ford Mondeo I Kombi