Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
autko bardzo fajne jak za tak śmieszne pieniądze.Może autko które kupiłem wymaga trochę kosmetyki bo jest stosunkowo mocno zaniedbane gdyż zostało kupione od faceta który woził nim ziemniaki:(na wsi.ale jak doprowadzę go do stanu w jakim być powinien i tak wyjdzie taniej:)niż stoi w cennikach
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
denerwuje odpalanie w zime..w garażu grzałka i jest w porzadku ale inaczej bylby problem..trzeba miec dobry akumulator, zawieszenie szybko sie zuzywa na \"genialnych\" polskich drogach..i troche zaczyna rdzewieć..ale to w koncu ford
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak dotad a auto mam poł roku nie było zadnych problemow, wymieniłem sprezyny z przodu ale to z tego powodu ze jedna pekła wiec wymieniłem obie, i tuleje wahaczy ale to przy naszych drogach normalne
~saper83@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ostatnio, przy obrotach 1500-2000, gałka dzwigni biegów wpada w rezonans. To strasznie denerwuje, ale usterka jest błacha. Wszystko inne - ok.
~gogo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
często zacina się centralny zamek (otwierają się jedne drzwi a po chwili reszta), innych usterek na razie nie ma
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niektorzy Niemcy też nie dbają o samochody: brak oświetlenia wnętrza, brak rolety bagażnika kombi, akumulator to chyba od malucha,
~Gie
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Przepalone żarówki i zepsuty rezystor dmuchawy i tyle za 1,5 roku ... myśle że całkiem niewiele...
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Psują sie detale. W nadmuchu nie działa jeden ze stopni. Cześć spirali grzejnych w szybnie nie grzeje.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
zacinający się centralny zamek przy dużym mrozie. Zacinający się przycisk w hamulcu ręcznym.
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ocena dobra by nie zapeszać:) Regularnie serwisowany nie powinien przysparzać problemów.
Ford Mondeo I Kombi