Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
co do zuzycia paliwa to na trasie 3 osoby + bagaz, prednosc nie wiecej niz 120 wyszło mi ok 5-5,5 litra, w miescie 7,5 z klimatyzacja 8, mieszany cykl 6,2, ceny przegladow jak w kazdym innym aucie, ceny napraw przystepne o ile nie robi sie w ASO, a mało chyba kto robi w aso maja auto 10 letnie, niektore czesci drozsze niz do benzyny ale rekompensuje to zuzycie paliwa :)
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeżeli się nie ciśnie za bardzo (zmiana biegów przy 2 tys/min), to pali bardzo mało bez względu na porę roku, załadunek i klimatyzację - 5,5 l. Jak się na trasie jedzie na maxa - spali 6,1l. W mieście - ok. 8l. Jak na tę masę i rocznik, to należy to uznać za rewealcyjny wynik.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak ktoś nie ma ciężkiej nogi to będzie bardzo zadowolony. Normalnie w jeździe mieszanej pali koło 7l. Choć wiem, że jak ktoś chce dynamicznie jeździć po mieście to spokojnie może spalić i 10l/100 km. Części są dosyć tanie.
~gogo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ceny części zamiennych bardzo niskie, jeżeli chodzi o spalanie to 10l/100km nie udało się przekroczyć, minimalne 7,5l/100km, dynamiczna jazda, prędkość (120 do 170km/h), najlepiej podrużuje się przy ok 140km/h
~Michal.
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tanio jak na tak samochód z trochę wyższej półki. Genialna sprawa - podobieństwo do pojazdów policyjnych - sprawia że wszyscy zjeżdżają Ci z drogi!. Polecam jako komfortowy i ekonomiczny sposób komunikacji.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Na trasie (bez klimy) 5.1l/100km !!! W mieście ok 6.5l/100km. (Ale jeżdżę dość delikatnie). Podczas jazdy z włączoną klimatyzacją zużycie paliwa wzrasta o około 0.5l/100km.
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
duze auto i dynamika calkiem niezla a spala jakies 6,5 litra ON..w miescie przy dynamicznej jezdzie 7,5 - 8l..dla oszczednych mozna zejsc ponizej 6l na trasie
~adampawel58@wp,pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Miasto ok. 8 l. Trasa w granicach 5,5 l. Przeglądy i naprawy "narazie" w miarę tanie jak na moją kieszeń, choć ... odpukać w niemalowane !!!.
~Bala
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
pali 10 w miescie ale to przez 16 alu Servis drogi za kazda pierdolke trzeba slono zaplacic, chyba ze tansze używane
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W mieście pali trochę ponad 7 litrów ON, na trasie można zejść do 6 bez problemów. Na razie jeszcze nic nie musiałem naprawiać
Ford Mondeo I Kombi