Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód miał tylko jedną poważną usterkę, ale za to bardzo kosztowną. Uszkodzeniu uległ jeden z czujników pompy wtryskowej ( 485 PLN !!!), na skutek czego silnik po przekroczeniu prędk. obr. 2500, po odjęciu gazu nadal zwiększał prędk. obr. - bardzo nieprzyjemna usterka. Po wymienie tegoż czujnika wszystko jest w porządku.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
drobne usterki.Naprawa za niewielkie pieniądze.Głównie drobiazgi typu zapieczona linka urwane mocowanie cięgna od klamki wewnętrznej itp. autko tanie w eksploatacji lecz denerwują te drobne mankamenty.NIe miało ich nawet o wiele gorsze jakościowo suzuki swift, które miałem przedtem
~Sandal
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Mam go 2lata i niestety polskie drogi zabily amortyzatory z przodu, tarcze poszly do wymiany oraz klocki hamulcowe. (no i zlodzieje odkroili lusterka boczne - ale to juz nie feler forda tylko Polski :-( przykre)
~gogo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mam go niecały rok, na razie jest niezawodny, nawet przy dużych mrozach nie było problemu mimo że byłem ostrzegany (zimą nie będzie zapalał)
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wymieniłem wszystkie paski 5 szt. uszczelniacze na silniku i pompę wodną. Amortyzator z prawej strony. Jak dotąd nie bylo w trasie żadnych usterek.
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zrobiłem 20.000 km, a kupiłem auto z przebiegiem 150.000 zł. Nie wiem jak u poprzedniego właściciela, ale u mnie nic sie nie działo.
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niby nic, ale żeby utrzymac go w dobrej kondycji ciagle coś trzeba robić. Ale to chyba normalne u tego rocznika.
~Marcel
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ciężko powiedzieć, mimo różnych usterek i awarii zawsze jednak docierałem tam gdzie chciałem.
~broeos
nic sie nie przydarzyło a juz praktycznie 300 tys, nigdny nie zawiodl