Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1995-1996 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak za te pieniadze ( ja dałem za 96 ( ostatnia wersja przed liftingiem ) rok 10,000), auto ma ABS, klimatyzacje , elszyby i lusterka, 2 poduszki, el fotele , wspomaganie. jest duze , bezpieczne i ekonomiczne i nie zgadzam sie z opinia innycyh ludzi ze "ford gó,,,no wort", jak ktos chce to zepsuje kazde auto, a jak to ktos powiedział kiedys madry " mondeo sie nie psuje, to ludzie psuja mondeo" Pozdrawiam
~Kuba
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Fajne auto za małą cenę. Te samochody są w Polsce naprawdę bardzo tanie. Niestety tu ciągle pokutuje slogan "ford gówno wort". Uważam, że (przyjamniej w przypadku tego modelu), jest to slogan nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Przesiadłem się toyoty (co prawda tylko yarisa) i nie żałuję.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ford jest pod tym względem bardzo konkurencyjny w stosunku do innych marek. Porównując go z autami tej samej klasy jest dużo tańszy, a przy tym posiada o wiele lepsze wyposarzenie. Gdyby tylko części zamienne nie były takie drogie...
~broeos
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
tutaj absolutnie bezkonkurencyjny!! za ta cene nie ma lepszego auta.moj egzemplarz od pierwszej reki z niemiec udokumentowany od nowości za nieco ponad 5 tys po oplatach to po prostu bajka..
~ZDZICH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niektóre plastiki skrzypią po nagrzaniu wnętrza Bardzo bogate wyposażenie za nieduże pieniądze:klima,abs,4 pp,rm,reg kierownicy,reg świateł, reg siedzenia Auto sprowadzone z Niemiec.
~borys
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tanie i ogromne auto dla duużej rodziny lub jako auto firmowe.Wersja COMBI wręcz zadziwiła mnie przestronnością
~Sandal
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak za te cene to b.dobrze, samochod sprowadzony 2 lata temu z niemiec - do dzisiaj jeszcze wezme wiecej niz dalem za niego :-)
~gogo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jest to chyba najtańsze auto w swojej klasie (MB, BMW, VW, OPEL i Ford a potem Francja i cała reszta)
~szary11@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Swietny stosunek jakości do ceny. Duży, wygodny i wmiare niezawodny za rozsądne pieniądze.
~Mosina
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie kupimy w tym roczniku podobnego samochodu za taką cenę. Jeśli porównać go przestrzenia do Passata...
Ford Mondeo I Kombi