Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW 2001-2007 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak pisałem jestem wysoki i czuję się w tym aucie znakomicie- podobnie zresztą jak w VW i Vectra. Auta mają podobną kubaturę. Cztery osoby mogą bardzo daleko podróżować w naprawdę komfortowych warunkach. Każdy ma wystarczająco dużo miejsca. W ogóle nie jestem zwolennikiem podróży w 5 osób w jakimkolwiek aucie z tego seg
~lancer9mr@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Mnostwo miejsca zarowno z przodu jak i z tylu. Wielki bagaznik. Siedzisko przednich foteli jest troche za twarde, a trzymanie boczne moglo by byc lepsze. Na pewno nie polecam na dluzsza trase. Czesto jezdze w dlugie trasy i bardzo szybko odczuwam zmeczenie.
~Michał
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
tu mamy do dyspozycji naprawdę dużo miejsca z przodu jak i z tyłu, kilka skrytek, podłokietnik, szybko składające się fotele, da się spokojnie podróżować w 5 osób + duży bagaż w bagażniku
~Mondeo jak najbardziej ale chyba st 220
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
mam 183 cm wzrostu i mega dużo miejsca nie odsuwając fotela do końca, z tyłu nawet przy odsuniętych fotelach przednich naprawdę wygodnie nawet w 5 osób normalnej postury oczywiście
~janior
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak na tą klasę auta to wynik jest fantastyczny. Jak wsiadam czasem do S60 to zastanawiam się jak w tak dużym aucie można osiągnąć tak małą przestrzeń na tylniej kanapie.
~dm
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Wspaniale- to największa zaleta tego auta. Chociaż bagażnik d... nie urywa. Jedyne co to łatwe pakowanie z powodu piątych drzwi (to duża zaleta)
~driver
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
tutaj doskonale nigdy nie spotkalem sie z jakakolwiek negatywna uwaga od moich pasarzerow a sam jako kierowca nie mialem na co narzekac
~Radosław Peda
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
tutaj duży plus ma bardzo dużo miejsca dla kierowcy pasażerów i bardzo dużo miejsca w bagażniku trzech dorosłych ludzi zmieści się.
~michol
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Ilość miejsca w środku to jedyne, co mnie jeszcze trzyma przy tym aucie. Śmiało można wygodnie podróżować w 5 osób + sporo bagażu.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mu1966
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Duże i przestronne auto.Z tyłu dużo miejsca, ale tylko dla dwóch dorosłych osób i dziecka.
Ford Mondeo III Hatchback