Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Samochód jest dosyć \"twardo\" zestrojony (jak dla mnie ciut za twardo), ale to oczywiście wina naszych dróg gdyby nie te ch...ne dziury jeździłoby się o niebo przyjemniej, świadomość posiadania systemu ESP dobrze wpływa na moje samopoczucie, jeżeli chodzi o trzymanie się drogi to jest w porządku - ale Focus wydaje mi się lepszy na co jak sądzę mają wpływ gabaryty i masa samochodu. Jeżeli szaleć na górskiej serpentynie to raczej Focusem a nie...
~jam
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
faktycznie niesamowicie trzyma się drogi ale... po ok. 100 tyś. zacząłem mieć problemy z pokonywaniem zakrętów. Problemy nasilały się. Niedawno okazało się że mam \"zapieczone\" przednie zawieszenie (tak to określili w serwisie) choć przy przeglądach przy 100 i 120 tyś. wszystko wg serwisu było ok! wg niezależnego serwisu zawieszenie mogło rozlecieć się w trakcie jazdy...
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Rewelacyjne trzymanie w zakretach, jestem w stanie przejezdzac pewne zakrety 10-15 km szybciej, niz to robilem poprzednim autem. Rewelacyjnie trzyma sie drogi. Jedyny mankament to wylapywanie poprzecznych nierownosci przy wolnej jezdzie - zaskakujace jest kolysanie sie auta na boki i to przy tak duzej jego szerokosci.
~Bazyl
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bez zastrzeżeń, układ kierowniczy działa precyzyjnie i auto bardzo fajnie się prowadzi, pewnie i komfortowa zwłaszcza na trasie, choć na nierównościach czuć że nie jest miękko, ale mam 17, na zimowych 16 jest bardziej komfortowo.
~Sadek
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tak jak wszyscy oceniają - układ prowadzi się idealnie. Odpoczywam podczas jazdy - fotel kierowcy obniżam do samej podłogi, uruchamiam ogrzewanie fotela, klimatyzację, nawigację, muzyczkę i nie chcę mi się wysiadać.
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Układ jezdny świetny. Auto dobrze trzyma się drogi. Opony jakie posiadam to Dunlop blueresponse.
~jooras
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Focus był chyba nieco bardziej precyzyjny w prowadzeniu, ale auto jeździ bardzo dobrze.
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jeśli ktoś nie jeździł tym Mondeo to musi sam się przekonać że układ jezdny tego auta jest świetny!
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Absolutnie bez zastrzeżeń. Czasami specjalnie wyłączam ESP, ale nadal trzyma się trasy jak przyklejony.
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Focus poprowadził się nieco lepiej, ale tu nie ma powodu do narzekania
Ford Mondeo IV Hatchback