Oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014

3,1
~pshemas
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto kupione z dużymi nadziejami. Niby wszystko ok ale brakowało przysłowiowej kropki nad i. Plus za komfort i ilość miejsca oraz wyposażenie (titanum). Minus zdecydowanie silnik i skrzynia biegów. Trzeba się sporo napocić żeby spalić w mieście poniżej 10l. W trasie pow. 140 km/h spalanie też masakra- silnik pracuje wtedy na 4k obrotach więc nie jest za cicho- ewidentny barak 6-go biegu. Do tego pojawiająca się korozja- dół drzwi,...
~mm
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo solidne auto, brak poważnych usterek. Mondeo znakomicie się prowadzi, super trzyma się drogi. Jest bardzo wygodne, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Na plus ogrzewana przednia szyba. Uważam, że do tak dużego auta 2.0 145KM jest nieco za słabe - zwłaszcza jeżeli chodzi o przyspieszenie. Brakuje też 6 biegu. Z drugiej strony jest to solidna, niezawodna jednostka. Co do spalania - jest ono dość spore. Przy prędkości 140 km/h...
~Marcin
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto osobiscie kupione w Niemczech, z pewnego zródła wiec cena nie była okazyjna :( przejechałem nim ok 20 tys km i generalnie nie bardzo jest sie do czego doczepić. Zalozona zostala instalacja gazowa wiec ekonomia jest juz ok. Osiągi takie sobie, brakuje ze 20-30 KM. Za to nadrabia przestrzenia wewnetrza, szczegolnie bagazową. Jestem zadowolony z tego auta.
~Encki
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo komfortowe prowadzenie, zawieszenie prawie sportowe. Instalacja LPG STAG spisuje się b. dobrze. Wady: czujniki parkowania - wyłącznie sygnał dźwiękowy bez wyświetlania na panelu :( , mało intuicyjna nawigacja
~V8power
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Całokształt auta wypada dla mnie doskonale (kupione używane, jestem drugim właścicielem). Piękne nadwozie, ogromne wnętrze, dobre zużycie paliwa jak na na te gabaryty. Może użyte materiały we wnętrzu nie są najwyższej jakości ale dla mnie to nie stanowi problemu (nie jestem wymagający :) ) Ogromny "+" dla auta za jego wytrzymałość.
~VoyteKKS
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Autko takie jak chciałem, w moim budżecie sądzę ciężko byłoby kupić coś lepiej wyposażonego z niskim przebiegiem i w benzynie, a do tego jeszcze kombi. Polecam jeśli masz w okolicy stację z tanią benzyną :)
~Andrzej
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Super auto jak na wiek , ful miejsca w środku, wygodny i pakowany jedyny minus co mi przeszkadzało e tym aucie to brak 6 biegu na trasie było głośno powyżej 130 . Po za tym super auto
3,6
~TeodorK
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto jest wygodne, duże i pakowne. Niestety silnik nie należy do jego mocnych stron. Przy 144 tysiącach remont głowicy, przy 155 wymiana silnik bo korbowód wyleciał bokiem podczas jazdy 160km/h
3,6
~Przemek 37.A
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Problemy z elektronika,cieknąca przekładnia kierownicza,przepalające się wtyczki żarówek h7.
~Grzegorz
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Atrakcyjny wygląd, kolor czarny metalizowany, plus czarne szyby tylne-boczne i tylna, przyciemnione boczne przednie, Srebrne wykończenia, plus srebrne relingi dachowe.
Ford Mondeo IV Kombi