Lista ocen Ford Mondeo IV (333) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiorex
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bradzo dobre jak narazie. Nic z zewnątrz nie słychać. Jest tak cicho, że aż głupio. Tylko obrotomierz daje znać, że silnik pracuje.
~Cadex
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Nie wiem jak inni użytkownicy ale mnie osobiście denerwuje taki charakterystyczny jazgot poza tym jest dość cichy
~Robert
Hatchback 1.6 Duratec 110KM 81kW
Żadnego szumu czy gwizdu od uszczelek co świadczy o poprawnym montażu, silnik tylko mruczy porozumiewawczo - naprawdę jest ok.
~Andrzej
Kombi 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Do 120 km/h bardzo cicho, natomiast powyżej wiatr daje o sobie znać. Silnika prawie nie słychać
~Dawid
Hatchback 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Wyciszenie to zdecydowany atut tego samochodu. Wypada dużo lepiej niż np mazda 6 III.
~Wojtek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Dość głośny ale słucham radia więc potencjometr w górę . Wygodne sterowanie pilotem na kierownicy
~bolshoyrusskiy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
do 100 kmph jeszcze znośnie, powyżej jednak dosyć głośno, niemcy trochę lepiej przy tym wypadają
~Dawid - UK
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Słychać trochę silnik, poza tym nawet przy 180km/h w Niemczech na autostradzie, cisza i spokój ;)
~Marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Tu można mieć zastrzeżenia - mam wrażenie, że auto w ogóle nie ma mat wyciszajacych w drzwiach.
~Daniel
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Bardzo słabe jak na tą klasę auta. Jest dużo gorsze niż np. w starym Audi A4 B5 czy Audi A3 8P.