Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
dobrze (takie 4 minus) bo auto jest tanie (stosunkowo) dla wersji podstawowej. Ale jak dołożyć trochę dodatków i bajerów to robi się ekskluzywnie, a przecież nie jest to auto luksusowe. UWAGA! nie zamawiajcie systemu nagłośnienia premium. To jakiś szajs i całkowite nieporozumienie. Dwa razy więcej tekturowych głośniczków to jeszcze nie hi-fi!! Lepiej za te pieniądze dołożyć webasto, albo automat (czego żałuję nieprzerwanie)
~szejk
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Jest dość drogi, jak na Forda się ciśnie ;)ale jednak auto jest spore. Za to materiały na prawdę niezłe, większość z przodu jest miękka, aluminium to aluminium, a nie pomalowany plastik. Im dalej do tyłu tym gorzej ale cudów w tej klasie nie ma co się spodziewać. Można uzyskać min. 10% rabat przy zakupie więc końcowa cena wygląda lepiej od katalogowej. Samochód tej wielkości i tym wyposażeniu w stajni
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nowego bym nie kupił, gdyż bogata wersja kosztuje bardzo dużo relatywnie do cen aut innych producentów o podobnym wyposażeniu. U Forda za kluczowe, dodatkowe dogodności trzeba płacić i nie ma ich w standardzie. Chociażby MAZDA w najlepszej wersji wyposażenia oferuje więcej na mniejszą cenę. Ja mam wersję Titanium, ale to jest takie gołe Titanium. Używany jak najbardziej polecam.
~Tomek Wielkopolska
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Mi zależało na kratce. Udało mi się załatwić kratkę a samochód z rocznika 2011!!! :-) A więcej powiem Wam kontaktowałem się z 19 salonami Forda. Cena katalogowa była 164.000 zł brutto a moja ostateczna zakupowa 127.000 zł brutto. Miałem przy tym pełne odliczenie VATu. Ford ma baaaardzo dużą marżę naprawdę warto tydzień się pomęczyć i sporo zaoszczędzić!!!
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Duże bezawaryjne , bardzo bogato wyposażone , wygodne i ekonomiczne auto wykonane z naprawdę dobrych materiałów za 100 tys netto to dużo ??? ( proszę sprawdzić ceny w MB ( B-klasa średnio wyposażona ) lub BMW ( 3ka bez dodatków ) lub Audi ( dość dobrze wyposażona A3). Zawsze można kupić okazję prosto z Niemiec ,Francji itd. po korekcie licznika itp.:-)))
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Spodziewałem się dostać kawał porządnego auta za trochę wyższą kasę niż passaty itp. Niestety wielkość nie idzie w parze z jakością. Wykończenie wnętrza jest słabe, psuje się elektronika. Koszty codziennej eksploatacji też nie są niskie, bo auto pali dużo więcej niż powinno, byćmoże ze względu na idiotycznie działającą skrzynię.
~AREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dokładając naprawdę ogromną listę wyposażenia dodatkowego, samochód zdecydowanie za drogi. Polecam targowanie się w co najmniej 6 salonach i weryfikowanie ofert. Niech się przebijają. Można zaoszczędzić BAAAAArdzo pokaźną sumę. Kosztuje tydzień pracy i trochę papieru do faksu. Wtedy samochodem jeździ się bardzo miło.
~Luks
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Za dość sensowne pieniądze dostajemy kawał auta. Nie jest ono jednak ani tak dobrze wykonane/wykończone ani tak bezawaryjne jak tego oczekujemy. Daję tylko 3/5 ponieważ niestety każdy przedwakacyjny serwis kończy się poważnymi naprawami, a później w trakcie wakacji i tak coś się psuje.
~Marcin
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
No nie stety ale nie mogę polecić tego auta kupiłem go za 55 tyś rocznik 2010 spora przesada....cena amortyzatorów np to koszt przód 3500-4000 zł czego się nie dotknie w tym aucie kosztuje krocie jest bardzo drogie oraz nie ekonomiczne w każdego słowa tego znaczeniu.
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Nie ma lepszego auta rodzinnego nie produkuje rodzinnego vana, mercedes od czasów Vaneo też nie. Jedynie BMW Grand Tourer. Jak okaże się że fajny (umowiłem się na jazdę probną ) to ... chodź z drugiej strony SMax II jest zaje...y ale fordy mi sie już znudziły 3 smaxy pod rząd
Ford S-Max I Van Facelifting