Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010 (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Mam egzemplarz, który w rodzinie jeździ od chwili kupna w polskim salonie, więc wiem co się działo z nim przez 8 lat i 120 000 km przebiegu. jedynymi usterkami były: 1/ radio Sony z 2010 r., które ma fabryczną wadę (tylko ten rocznik) ze strzelaniem w głośnikach, 2/ linka klapy silnika, która się zapiekła (usterka standardowa w Mondeo i S-Maxach), 3/ przerdzewiał tłumik, tuż za gruszką tłumiącą. Polecam wymienić na lepszy oryginał w ASO...
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Zawsze jest jakaś usterka. Z ciekawszych wymieniłbym: pękające zapinki pasów bezpieczeństwa - tak, serio nawet tak podstawowy element się tu psuje, czego w żadnym innym aucie nie widziałem. Szybko odpadło wyciszenie pod maską, podobnie jak osłona pod silnikiem. Przepalają się żarówki, skacze napięcie. Raz na jakiś czas nie zamyka się bagażnik, trzeba wymienić wtedy zamek wraz z przyciskiem, za dwa lata jest to samo od nowa. W fotelu kierowcy...
~RAFAŁ
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
stukająca obudowa filtra powietrza,wymiana listwy pseudo chromowanej na tylnej klapie bagażnika,radio na włączonych światłach ledowych charczy,lewarek zmiany biegów trzeszczy. Na szczęście wszystko usunięte na gwarancji.
~fenzelek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
ok- to moj trzeci ford po focusie i mondeo i z zadnym nie mialem problemow, wiec terz spodziewam sie tego samego
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Na razie nic. W poprzednim S-Maxie też było dobrze (poza rozregulowującymi sie ksenonami).
~TomEnRobbin12
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżeli chodzi o awarie, to brak. I niech tak zostanie czego życzę każdemu kierowcy.
~RAFAŁ
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wymiana listwy na klapie bagażnika .
~Jacek
Jak wyżej ..
~Darek
zero usterek
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Serwis mógł by nie istnieć
Ford S-Max I Van Facelifting