Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nowego bym nie kupił, gdyż bogata wersja kosztuje bardzo dużo relatywnie do cen aut innych producentów o podobnym wyposażeniu. U Forda za kluczowe, dodatkowe dogodności trzeba płacić i nie ma ich w standardzie. Chociażby MAZDA w najlepszej wersji wyposażenia oferuje więcej na mniejszą cenę. Ja mam wersję Titanium, ale to jest takie gołe Titanium. Używany jak najbardziej polecam.
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Duże bezawaryjne , bardzo bogato wyposażone , wygodne i ekonomiczne auto wykonane z naprawdę dobrych materiałów za 100 tys netto to dużo ??? ( proszę sprawdzić ceny w MB ( B-klasa średnio wyposażona ) lub BMW ( 3ka bez dodatków ) lub Audi ( dość dobrze wyposażona A3). Zawsze można kupić okazję prosto z Niemiec ,Francji itd. po korekcie licznika itp.:-)))
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Spodziewałem się dostać kawał porządnego auta za trochę wyższą kasę niż passaty itp. Niestety wielkość nie idzie w parze z jakością. Wykończenie wnętrza jest słabe, psuje się elektronika. Koszty codziennej eksploatacji też nie są niskie, bo auto pali dużo więcej niż powinno, byćmoże ze względu na idiotycznie działającą skrzynię.
~AREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dokładając naprawdę ogromną listę wyposażenia dodatkowego, samochód zdecydowanie za drogi. Polecam targowanie się w co najmniej 6 salonach i weryfikowanie ofert. Niech się przebijają. Można zaoszczędzić BAAAAArdzo pokaźną sumę. Kosztuje tydzień pracy i trochę papieru do faksu. Wtedy samochodem jeździ się bardzo miło.
~fenzelek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przy tej wielkosci samochodu i z taką sylwetka brak konkurencji. Mam wersje titanium + pakiet platinum z dachem panoramicznym w kolorze bialy metalic z felgami od pakietu individual(szare)+ duzo dodakow m.in. key free i bluetooth cena 95tys netto (na szczescie vat mozna odliczyc).
~MAREK O.
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
PORÓWNYWALNY WYPOSAŻENIEM, WYKOŃCZENIEM, AWARYJNOŚCIĄ, SILNIKIEM ITD. ITD. SAMOCHÓD MARKI BMW, AUDI , MERCEDES KOSZTOWAŁ 300-350 TYŚ. JESZCZE RAZ NAPISZĘ 300-350 TYŚ. DLA WIELBICIELI TYCH MAREK. OCZYWIŚCIE PISZĘ O WERSJI NAJBOGATSZEJ S-MAX.
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Biorąc pod uwagę ceny w cenniku nie wygląda to kolorowo ale po wizycie w salonach można wyrwać atrakcyjne rabaty. Wtedy po krótkiej analizie nie można go nie kupić.
~TomEnRobbin12
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Cena bardzo dobra do jakości marki Ford.
~Darek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Fajny samochód w przyzwoitej cenie
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wysoka jakość za dobre pieniądze .
Ford S-Max I Van Facelifting