Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Już w 2010 roku Ford do Mondeo i S-Maxa robił bardzo dobre, ale to BARDZO DOBRE zawieszenia, idealne do polskich dróg. Jeździłem Focusem z 2015 roku i te zawieszenia jeszcze wyżej postawiły poprzeczkę. Tutaj, przy takiej masie, jest naprawdę świetnie, wybiera ładnie i tłumi też super. Zawieszenie Forda zawsze będę chwalił. Do tego bardzo dobrze prowadzi się na drodze, nie ma nic do zarzucenia. Jedynie auto jest podatne na podmuchy wiatru z...
~AREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Duży plus za stabilność - nie wynosi z zakrętów. Na felgach 17-kach jak przyspawany do drogi. Jednak na 16-kach czuło się dużo lepsze panowanie nad samochodem. Bardzo niemiłym jednak efektem zawieszenia tylnego są stuki na dołkach - jakby nie było amortyzatora. To dla mnie największa wada tego auta.Vw Sharanem lub Sienną jeździłem jak na kanapie. Tutaj mi tego brakuje. No ale jest to podobno auto z zacięciem sportowym. Krótko mówiąc...
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Układ jezdny daje przyjemność z jazdy, tłumi dziury dość dobrze - dobrze jak na auto segmenty C a nie jak na Vana. Niestety zwłaszcza progi zwalniające, pokonywane z małą prędkością powodują wyskakiwanie "tyłka" w powietrze, co podoba się dzieciom, ale dorosłym siedzącym z tyłu już niekoniecznie. Niestety na naszych drogach zawieszenie ma strasznie niską trwałość. Realnie co 50 tys. km potrzebny jest niemały "remont".
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Prowadzenie kapitalne. Komfort jazdy wyższy niż w modelu sprzed liftingu (przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak ktoś szuka \"kanapowca\" niech kupi coś innego. Nic natomiast w zawieszeniu nie stuka czy trzeszczy.
~TomEnRobbin12
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo wygodny w prowadzeniu na różnych droga ch. Wydaje się szeroki za kółkiem kierowcy i taki właściwie jest stabilny.
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Układ jezdny jest fenomenalny !!! Do drogi wręcz przyklejony ( aż trudno uwierzyć że to auto typu VAN ) Pięć gwiazdek .
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Układ rewelacyjny doskonałe trzymanie na zakrętach i daje rade na naszych dziurach ( nawet na 18kach)
~fenzelek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
to ford wiec super, ale w porownaniu z focusem w polaczeniu z usportowionym zawieszeniem na pewno gorzej
~MIREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Co do układu jezdnego rewelacja ,nie rozumiem niektórych opini krytykujących .
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
~Darek