Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW od 2010 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lux
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Mam problem z oceną wyciszenia auta. Z jednej strony autko płynie gładko po drodze, zawieszenie pracuje bardzo cicho (chyba że ma już dwa lata, wtedy pracuje bardzo głośno), z drugiej strony głupiutka skrzynia biegów wrzuca nagle 6. bieg, wszystko zaczyna się telepać. Podczas jazdy autostradowej też nie jest za cicho, w ogóle jednostka napędowa nie jest jakoś genialnie wyciszona. Powyżej 120km/h robi się zdecydowanie głośniej, ale ze względu...
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przekraczając 135-140 km zapominamy o komforcie, szum zaczyna być irytujący, ale człowiek na dłuższej trasie zawsze się do wszystkiego przyzwyczai. Z racji wymiany przeze mnie tłumika na nieoryginalny zamiennik za 300 zł, polecam jednak wziąć oryginalny (ten lepszy bo ASO sprzedaje dwa rodzaje) z uwagi na dużo lepsze wyciszenie.
~AREK
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżeli założony jest bagażnik - huk w środku bardzo nieprzyjemny. Nie wiem czego jest to wynikiem, ale po wyjechaniu z salonu w zimie, zaraz po przyjeździe z trasy 400 km zdjąłem i nie zamierzam zakładać.
~TomEnRobbin12
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo miłe zaskoczony, choć jak na ten rocznik słychać, że mogłoby być lepiej.
~Paweł
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wyciszenie lepsze niż w modelu sprzed liftu choć i tam nie można narzekać.
~fenzelek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
jak dla mnie rewelacja (diesel a go prawie nie slychac)
~Jacek
Jak wyżej :-))