Lista ocen Ford S-Max I Van (91) - Ergonomia

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony
Van 2.0 i 16V 145KM 107kW
Tu mogę powiedzieć że są auta które mają więcej zmyślnych schowków (np. Espace). Ale miejsce na 1 butelki są, schowki pod podłogą też. Zresztą szczerze nigdy nie wykorzystałem wszystkich schowków.
~Marek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu, prosto i bez wynalazków. System audio/komputer firmy Blaupunkt wymaga nieco przyzwyczajenia ale da się lubić. Bardzo fajny duży wyświetlacz komputera między zegarami.
~stanley.247@o2.pl
Van 2.0 i 16V 145KM 107kW
Przyciski na kierownicy nie są zbyt wygodne,ale spełniaja swoja role.A stacyjka nieco schowana za kierownicą to chyba już standard u Forda. Może u innych też tak bywa. Ale w sumie to drobiazgi.
~jf
Van 2.5 i 20V 220KM 162kW
Brakuje i elektrycznego sterowania ustawieniami kierownicy, co w pelni pozwalaloby wykorzystac zalety pamieci ustawien fotela kierowcy. Na dlugich trasach przydalby sie system masazu wbudowany w fotel.
~tekal@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
w nocy w bocznej szybie kierowcy odbija się podświetlenie wskażników,przyciski do sterowania szybami schowane za chwytem do zamykania drzwi,wielokrotnie przejechałem trasy po ok.1000km-jest b.dobrze
~MORGUL
Van 1.8 TDCi 125KM 92kW
zamieniłem A6 na maxa bo mam 2 małych dzieci A6 to spore ergonomiczne auto ale z S-maxa jestem bardziej zadowolony. oczywiście jakość jest fordowska ale nie ma dramatu :)
~krootki
Van 2.5 i 20V 220KM 162kW
Tutaj tak sobie. Przydałoby się więcej schowków (schowki pod siedzeniami to jest opcja, w standardzie nie ma!), lepsze uchwyty na napoje itd. Więcej niż \"3\" dać nie można.
~Jurek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Musiałem się trochę przyzwyczaić na początek trochę się myliłem ponieważ w poprzednim samochodzie miałem wszystko inaczej poukładane, ale teraz jest wszystko ok.
~johop
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Ogólnie ok. Jednak dałbym minus za brak otwartego schowka, w którym można położyć np. komórke. Na tylnych fotelach brakuje środkowego podłokietnika i drugiego gniazda 12V.
~MietasM
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Mnóstwo schowków, bardzo przyjemna obsługa radia, komputera i tempomatu z kierownicy. Pomimo ogromnego wnętrza łatwy dostęp do przełączników, których jest rozsądna ilość.
Ford S-Max I Van