Lista ocen Ford S-Max I Van (91) - Ergonomia

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz Śnie
Van 1.8 TDCi 125KM 92kW
Wystarczająca ilość schowków. Wszystko dość dobrze spasowane. Duża nawigacja. Przyciski w kierownicy sterowanie radiem i nawigacją bardzo prosta.
~bieniek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Rewelacja jest miło przyjemnie, dużo schowków, ładna deska, wygodne siedzenia z trzymaniem bocznym jest ok. Składanie siedzeń które tworzą płaska podłogę.
~dawid
Van 2.2TDCi DPF 175KM 129kW
jak dla mnie wszystko na swoim miejscu. a schowków tyle ze nadal mam wrażenie ze jeszcze jakiegoś nie odkryłem naliczyłem 17.. ale może się mylę
~stanley.247@o2.pl
Van 2.0 i 16V 145KM 107kW
Pozycję za kierownicą możemy sobie dopasować na różne sposoby i nie zdarzyło się aby ktoś mi znany miał problem. Wszystko pod ręką i nic nie sprawia kłopotu.
~hemod
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Brak zastrzeżeń- wszystko jest gdzie trzeba i jest intuicyjne. Dużo przydatnych schowków -trzeba tylko pamiętać co się gdzie wsadziło :).
~M1CLAY19
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Jak od Forda spodziewalem sie znacznie gorszych odczuc.Dzwignia recznego byla jednym z powodow przez ktore nie chcialem kupic tego auta.Teraz jest wspaniala.
~cristo
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
W samochodzie za te pieniądze powinno być to wszystko bardziej dopieszczone (uchwyty na kubki, trochę krótkie siedzenia). Ale generalnie jest wygodnie.
~Atom
Van 2.5 i 20V 220KM 162kW
wszystko zestawione ładnie, zgrabnie, tylko schowki dość ubogie pod względem pojemności (szczególnie te pod fotelami; Touran jest w tym zakresie gigantem)
~maciekson_85
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, wygodny podłokietnik. Kolumna oczywiście w 2 płaszczyznach. Klimatyzowany schowek. Nie narzekam.
~MaeStro
Van 2.0 i 16V 145KM 107kW
Wszystko na swoim miejscu. Nie mogę się tylko przyzwyczaić do włącznika wycieraczek. Inaczej się nimi steruje niż w większości aut.
Ford S-Max I Van