Lista ocen Ford Transit V 2.4 TD 90KM 66kW 2000-2006 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Silnik jak to diesel dosyć głośny, ale za to bardzo dobra dynamika pomimo 90 Km. Jazda na trasie z szybkością 100 km/h nie robi żadnego wrażenia na nim. Spalanie w okolicach 10 l/100 ON. Moment obrotowy jest tak ułożony, że na jedynce bez gazu albo z małym gazem zadusi się silnik. Na początku zrobił mnie w konia silnik bo z góry wrzuciłem 2 i puściłem gaz-bydle zgasło, więc panika jak fix, ale już się przyzwyczaiłem. sam silnik jest...
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Silnik dobry w trasę gdy turbo działa, przy manewrowaniu bez gazu gaśnie co rusz, to nie to co w mercu. Pali ładnie ale przy silnych mrozach rzędu pon.12*C jest makabra, lepiej nie podchodzić albo chechłasć do zajechania akumulatora, to może zapali a zadyma przy tym jak w czołgu. W trasie dynamika bardzo dobra ale musi wyć żeby zasuwać.
~Wyspa
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Jak na taką moc to nie jest źle. Jest dość elastyczny, lecz głośny, ale za to nie do zajechania. :)
~Wojciech
Furgon 2.4 TD 90KM 66kW
Silnik bardzo wytrzymały, jedyną poważną awarią była awaria pompy wtryskowej.
~Adi
Całkiem dobry silnik palił nawet przy - 25