Lista ocen FSO (2307)

3,2
~Bosch
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Ogólnie mnie denerwował,ale tylko ten egzemparz.Miałem jeszcze dwa Polonezy i byłem z nich bardzo zadowolony.
3,3
~Wojtek
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Funkcjonalny, pojemny, niczym szczególnym nie zachwyca. Robi swoje - wozi ludzi i bagaże - ale bez przyjemności z jazdy.
4,1
~Driver R
Caro 1.6 76KM 56kW
Przy pewnych mankamentach to jeden z niewielu samochodów spełniających kryteria dostępności dla polskiej rodziny - niska cena nawet nowego pojazdu, minimalne koszty utrzymania w tej klasie. Dość komfortowy, bezpieczny (dużo blachy dookoła), w miarę obszerny. Kto liczy się z jego wadami i pieniędzmi, a nie potrzebuje "przesadnego prestiżu", może śmiało nabyć "Poloneza". Cóż z tego, że zachodni wóz spala mniej paliwa, jeżeli zwróci się ta...
~pogon_szczecin
Caro 1.6 76KM 56kW
Dałbym 5 ale to za duzo. 5 bo moje 1 auto, super mi z nim było, ale wsiąść znów do poldka, nawet po kilku dniach innym autem kiepsko. Masz to jeździj jest ok, ale są lepsze auta :)
2,9
~adrio@czat.onet.pl
FSO 1500
Sedan 1.5 75KM 55kW
był i jest. w fatalnym stanie ale zadna maszyna nie przetrwała by takiej jazdy. nic przy nim nie było robione przez ostatnie lata nawet nie wiem ile bo tak długo. jak bu nie to ze tyle pali i jest tak głosny to nie kupował bym innego. jesli ktos ma szanse kupic zadbany!!! egzemplaz z gazem(spalanie) i z 5 biegowa slrzynia (chałas i spalanie) to naprawde polecam. jak bym miał taki to bym nie zmieniał!!! ale ze moj to trup to teraz mam fieste ;)
3,4
~poldek
Caro 1.5 75KM 55kW
Auto z rodowodem lat 50-tych wiec nie ma co porownywac. Ale projektowane jako komfortowe i to jest fakt jest wygodny. Obecnie jest tanii ale trudno o dobry tani egz. Jest naprawde bezpieczny to czolg. Widzialem fotki poldek kontra bora przy 110kmh. Z poldka jeszcze cos bylo bora na szrot
4,1
~spas12
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Wygodne auto za umiarkowaną cene.Wszędzie w Polsce do naprawienia,również często własnoręcznie. Nienajgorsza baza do przeróbek (wystarczy trochę inwencji). Chętnie bym kupił egzemplarz typu garażowiec o małym przebiegu od jakiegoś starszego pana - wyłącznie pierwsza wersja nadwozia.
~danluki@wp.pl
FSO Żuk
Furgon 2.1 70KM 51kW
Samochody bradzo dobre po kilku przeróbkach. I naprawde autko świete do małych przedsiąbiorwst tudzież gospodarstw. Autko owo potrzebuje uwagi jest ak kobieta bez renowacji niszczeje. I tu jeżeli uraziłem to bardzo przepraszam.
3,7
~Nikod
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Tani i duży, żeby jeździć i mało wydać to jest ok, z tym że na benzynie się odbije bo palić lubi! Dobry do nauki dla kogoś kto dopiero odebrał prawko, techniki można się nauczyć, bo każdym innym autem jeździ się łatwiej :) :) Choć można polubić to auto, nie wiem za co ale trochę je lubię :) może za to że ma taki fajny srebrny kolor i jeździ nim również policja kryminalna :D hehe
~probokop@poczta.onet.pl
FSO 1500
Sedan 1.5 75KM 55kW
FSO użytkuje dwadzieścia cztery lata w tym sześć był jeżdżony jako taksówka. Remont silnika był robiony po 175 000 km, tylko dlatego że dziennie wypijał litr oleiu bo pracował normalnie. Chyba jest doniezajechania. Z rdzą też sobie poradziłem. Wszystkie profile pozalewałem przepracowanym olejem a płaszczyzny wysmarowałm smarem, do tego nadkola i do dziś mam spokuj. Jest wodoodporny. Elementy niklowane przed zimą smaruje olejem lub cienko...