Lista ocen FSO Polonez Atu (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Fotele bardzo (no może nie tak bardzo) wygodne, nawet na dłuższą podróż. Z tyłu sporo miejsca dla 2 osób o wzroście do 175 cm. Więksi muszą sobie jakoś "radzić". Przy trzech osobach z tyłu zaczyna się rozpychanie, ale jeżeli jedno to dziecko (w foteliku) to jest OK.
~l.i.s@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
To chyba jeden z większych atututów tego auta. Wiele osób jadących ze mną, jest zaskoczonych, że w polonezie jest tyle przestrzeni. Myślę, że śmiało ilość miejsca można porównać ze starszymi kompaktami.
~dago
Atu 1.6 76KM 56kW
Z tym jest nieźle -z przodu dużo miejsca dla dwóch osób,z tyłu dwie pojada wygodnie,trzy raczej wygodnie - może dla wysokich bedzie troche mało miejsca nad głową. Fotele całkiem wygodne.
~darek
Atu 1.6 76KM 56kW
Sporo miejsca z przodu jaki i z tyłu daje poczucie w miarę wygodnego podróżowania,gorzej z miejscem dla kierowcy - mnie po 150 - 200km zaczyna drętwieć prawa noga. OCENA:[4-]
~Chemikalius
Atu 1.6 76KM 56kW
Duże, wygodne auto, spakujemy dom, rodzinę, teściową i psa. Trzy osoby na tylnym siedzeniu mają pełną wygodę - chyba, że to amerykanie na fast foodach.
~F-ajny S-amochó O-sobowy
Atu 1.6 76KM 56kW
Za 3500 zł. Przy takiej przestrzeni można zatęsknić za " przytulnością" np. cinguecento. Generalnie byłem zaskoczony ile da się do tego autka zapakować.
~piotrek_b
Atu 1.6 76KM 56kW
dobrze jest. w 4 osoby da sie podrozowac. w 3 osoby na tylnej kanapie jest juz ciasno ale ww moim przypadku rzadko sie jezdzi w 5 osob na pokladzie
~Budys
Atu 1.6 76KM 56kW
rewelacja, rewelacja, ja jestem wielkich rozmiarów, i w żadnym samochodzie do klasy średniej niższej włącznie nie siedzi się tak wygodnie...
~Morek
Atu 1.6 76KM 56kW
Z przodu wygodnie, z tylu w dwie osoby tez bez zastrzezen, ale w trzy robi sie wasko. Na dluzsze trasy w 5 osob lepiejh sie nie wybierac.
~Pedroz paweld@poczta.onet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Nie najgorzej. Choc po odsunieciu fotela do konca z tylu zaczyna brakowac miejsca. Podroz na tylnym siedzeniu dla osoby pow. 180 cm nie jest komfortowa :)
FSO Polonez Atu