Lista ocen FSO Polonez Caro (414) - Widoczność

Na liście zabraknie 559 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysztof. piatek@wp.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
Bardzo dobra, lecz przy manewrowaniu tyłem przy takim promieinu skrętu trzeba mieć większe wyczucie gabarytów niż w innych nawet większych samochodach.
~Piotrek G. - forum Autocentrum
Caro 1.6 76KM 56kW
Solidnie przeszklony. Tylna boczna szybka pozwala obserwować praktycznie wszystko - bez niej było znacznie gorzej. Dobre lusterka wsteczne.
~Avp919
Caro 1.4 103KM 76kW
Widoczność jest świetna, szczególnie przy cofaniu do tyłu, widać wszystko, dużym plusem jest okienko w słupku c
~tomekfso10
Caro 1.4 103KM 76kW
Wszystkie oceny które wystawiłem na ten samochód ,ktory posiadam nie są zaznaczone bezmyślnie. Każda z ocen jest przemyślana.
~DAniel
Caro 1.6 76KM 56kW
duże lusterka dobra widoczność leprza niż w nowych konstrukcjach( szerokie przednie słupki ograniczaja widoczność)
~walther
Caro 1.6 76KM 56kW
doskała widoczność na wyszytkie strony, u mnie też w górę za sprawą szyberdachu, duże panoramiczne lusterka - bez konkurencji
~Piotr - Fan Poloneza :D
Caro 1.6 76KM 56kW
Tutaj jest super, mam wersje bez zagłówków w tylnej kanapie i widok do tyłu super. W inne strony też, auto mocno przeszklone.
~budzior
Caro 1.6 76KM 56kW
wszystko i wszedzie widać, nawet przez dziury w karoserii. gorzej zimą jak auto na dworze stoi. ale to w końcu polonez
~twister sister
Caro 1.6 76KM 56kW
pokażcie mi auto z lepsza widocznością. nie ma. W Poldku widać wszystko, nawet martwy punkt jest wbrew pozorm bardzo krótki.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro
6,8
11,5
~Pitt
Caro 1.4 103KM 76kW
poprawna, slupki nie przeszkadzaja jak w inych autach , ale pewnie cos kosztem czegos.do tylu tez calkiem niezle,
FSO Polonez Caro