Lista ocen FSO Polonez (853) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1036 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Caro 1.4 103KM 76kW
Biorąc pod uwagę zadbany, niezajeżdżony egzemplarz warto wydać na niego te 2500-4000 zł rynkowej ceny, tym bardziej że wartość takich egzemplarzy będzie rosła. Auto wygodne, przestronne i tanie w eksploatacji.
~Michał
~Paweł
Caro 1.5 75KM 55kW
Jeśli znamy się trochę na mechanice, a potrzebujemy jedynie samochodu, który zawiezie nas z punktu A do punktu B, Polonez jest dobrym wyborem. Za taką cenę, nie można oczekiwać nie wiadomo czego.
~Darek
Caro 1.6 87KM 64kW
W życiu, nigdy SOYUZ-a nawet jak by dopłacali, wolałbym podróżować MPK i PKP przynajmniej była większa szansa dotarcia do celu podróży. Tak więc dla mnie auto jest po prostu bezwartościowe...
~Paszak
Caro 1.6 87KM 64kW
powienienem dac 5 ale nie dam. moj egzemplaz jest swietny moze dlatego ze dobrze trafilem a moze dla tego ze sam robilem w nim wszystkie wymiany (wydech, uszczelki, rózne gumy itp.) dbalem o niego jak moglem
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 GL 82KM 60kW
W tej chwili możemy kupić poloneza za śmieszne pieniądze. Jakość wykonania polonezów nie jest tragiczna, lecz niekiedy trzeba troszkę poprawić fabrykę lub "przeróbki" poprzednich właścicieli.
~eloelo@onet.eu
Caro 1.6 87KM 64kW
Wszystko zależy od modelu na jaki się trafi, Poloneza można kupić w granicach 2000 zł i jeżeli był zadbany to jeszcze długo pojeździ, ja kupiłem swojego za 1900 zł i jestem z niego bardzo zadowolony
~Polini Poznań
Caro 1.4 103KM 76kW
ekonomika na gazie, bezawaryjne auto jak się przestrzega przeglądów według instrukcji. wtedy tylko olej i filtry, i paliwo. Cena podzespołów normalnie zużywających się naprawdę śmieszna
~mariusz
Caro 1.6 87KM 64kW
Zaplacisz mało za uzywane auto, sczzegolnie z LPG ekonomiczne, nawet razem z usterkami mniej zaplacisz niz np. za duzo lepsze i no niestety bardziej komfortowe auta. W sam raz na pierwsze auto, dla studentow.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez
8,9
10,8
~Zac
Caro 1.6 87KM 64kW
Niska cena to jedno, ale myśle że za te pieniądze ciężko kupić auto w tym wieku. Auto dobre szczególnie dla młodych kierowców żeby nabrali w nim doświadczenia przed kupnem czegoś dużo droższego i szybszego