Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 (41) - Ergonomia

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alek
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie jest to najważniejsze, ale tutaj Honda wypada przeciętnie. Przyciski na kierownicy nie są podświetlane a ich obsługa nie jest zbyt intuicyjna. Przyciski z prawej strony radia są zbyt daleko, by je dosięgnąć bez odrywania pleców od oparcia fotela. Świetny wygląd zewnętrzny uzyskano kosztem dość wysoko umieszczonych bocznych okien. Przez to nie mogę oprzeć łokcia o drzwi podczas jazdy, bo krawędź znajduje się za wysoko, natomiast oparcie na...
~Szymon
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie podoba mi się sterowanie nawiewami w ekranie. Z racji, że jeżdżę trochę mocno odsuniety nie wszystko mam pod ręką i bez patrzenia. Nie jest źle, ale komfortową obsługą też tego nie nazwę. Tym bardziej że świruje mały wyświetlacz ten u góry na środku deski i trzeba co jakiś czas puknąć palcem, bo przygasa i nie widzę godziny oraz aktualnej temperatury z nawiewów.
~Daniel
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Chyba najwygodniejsze fotele, w jakich siedziałem (wersja executive - skóra, elektryka). Do porównania mam Volvo S60, kilka Fordów Mondeo, dwa Renault Megane, Citroena C5, Audi A4 B5 i VW Golfa. Rozmieszczenie przycisków i pokręteł dobre. Sterowanie w kierownicy bardzo dobre. Wszystkie przyciski (włącznie z tymi w kierownicy) delikatnie podświetlane - bardzo wygodne.
~jaa77@interia.eu
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
TU NIE SIE CZEGO CZEPIAC, wszystko ladnie rozmieszczone nie ma problemu ze znalezieniem jakiegos guzika , zreszta masz na to duzo wiecej czasu niz w innym aucie bo zazwyczaj to guziczki mozesz sobie na postoju powciskac bo wiekszosc swojego marnego zywota to auto spedzi w warsztacie , bedzie tam stac i doic cie jak krowe
~yaak@o2.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
wszystko pod reka, nie trzeba bez potrzeby szukac jakich przelacznikow, jedynie co moglbym sie przyczepic to brak podswietlania przyciskow na kierownicy ale to zostalo poprawione w 2005roku, pozatym nie ma tych przyciskow az tyle zeby nie mozna bylo zapamietac gdzie co jest i kazdy przycisk ma inny ksztal wiec nie ma szans pomylic.
~accord2007
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
auto proste w obsludze - klawisze logicznie ułozone. Jedyny minus to sposób obslugi el.szyb - tylko od strony kierowcy automatycznie sie opuscze i podnosci do konca; inne - trzeba trzymac przycisk caly czas - dziwne rozwiazanie w aucie ktore kosztowalo prawie 130 tys PLN
~jakubk21
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wszystko jest pod ręką. Obsługa klimatyzacji i radia intuicyjna. Jedyny problem to brak podświetlenia przycisków od tempomatu i radia na kole kierownicy. Trzeba się przyzwyczaić. Irytuje też brak komputera pokładowego, w tej klasie i za te pieniądze to spore niedopatrzenie.
~Przemek
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wszystko dopasowane do kierowcy, dodatkowo ustawiamy fotel elektrycznie i wszystko gra. Bardzo lubię schowek przy kierownicy na drobne monety/gumy, bardzo fajnie umieszczony. Na uwagę zasługuje również wysoki prześwit auta, na nasze drogi to super sprawa.
~k.kubowicz@yahoo.co.uk
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
naprawde auto jest swietnie zaprojektowane,latwa dostepnosc do wszelkich funkcji.napewno dalbym hondzie minus za brak komputera pokladowego i tak idiotycznie prostych rzeczy jak domukanie szyb po zamknieciu auta...
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
7,4
~munios1@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
dla mnie super , jestem nie wysoki 164 cm ( ala Japończyk ;-) ) , szyty na miarę . Najdłuższą trasę jaką pokonałem na jeden raz to 1700 km , jedynie znużenie
Honda Accord VII Sedan