Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (73) - Silnik

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Chyba najlepsza część tego samochodu, 150km po chipie 180, ładnie kręci lecz furory nie robi, jest na łańcuchu, w brew przekonaniom nie jest wieczny, wymiana może okazać się droga, w miare sprawna jednostka nie powinna wykazywać brania Oleju
~Maczo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Troszke mulowaty w dolnym zakresie obrotow (z pod swiatel nie koniecznie pierwszy) ale od 3,5-4 tys. obr. juz calkiem spoko. Choc po 156 koniach mozna by sie spodziewac wiecej to nie jest zle, do normalnej i w miare dynamicznej jazdy w zupelnosci wystarczy.
~fffffff
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mało elastyczny (muł) średnie spalanie powyżej 10 L/100km. Częstotliwość przeglądów, dla mnie trudna do zaakceptowania. Wymiana oleju i filtra przy przebiegu 15 tys.km, gdzie standartem stają się przebiegi miedzy obslugowe co 30 tys.km
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bardzo dobry! Trwały i dynamiczny. Z dużymi możliwościami dla chcących zwiększyć osiągi. Troszkę bałem się piezoelektrycznych wtrysków, ale jak narazie żadnych problemów nie doświadczyłem. Dla bezpieczeństwa tankuję Vervę/V-power.
~EasyRider
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Po zamianie z Accorda VII na nowy model lekkie rozczarowanie. Mimo zastosowania 6 biegowej skrzyni biegów samochód stał się bardziej \"wołowaty\". Nie ma takiej dynamiki. Brakuje mu mocy na niskich obrotach. Polecam raczej silnik 2,4.
~Daro
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Elastyczny i dynamiczny. Auto jest dość ciężkie i do 3.5 tysiaca obrotów nie przyspiesza za dobrze, ale od 4 tys moc jest z tobą i spokojnie wystarcza na wyprzedzanie ciężaróweki maruderów na polskich drogach.
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
156KM zawsze będzie mało, aby jechac trzeba kręcić - typowa Honda, ogólnie do prędkości 120-130km/h na 6 biegu bardzo oszczędny jak na takie wymiary auta, aby szybko sie rozpędzac trzeba wajchować
~albert
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Silnik w tym samochodzie jest bardzo przeciętny, ma bardzo słaby dół, jest dość głośny jak na tą klasę samochodu. Żeby jechać trzeba go kręcić powyżej 4000 obrotów. Podczas ruszania z miejsca łatwo go zdusić.
~jarek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
pomimo ze 4cylindry silnik ma ładny odgłos jest elastyczny moze troszke głosny przy mocnym wcisniecu gazu.ogolnie z silnika jestem zadowolony pieknie wspolpracuje z automatem(bardzo dobrym automatem)
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Kombi
7,6
8,9
10,9
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
przyspieszenie calkiem calkiem chociaz gorsze niz w mazdzie, na biegu jałowym cisza tu zdecydowanie lepiej niz w poprzednim aucie ;] silnik godny polecenia wystarczy na polskie warunki jazdy po drogach
Honda Accord VIII Kombi