Lista ocen Honda Civic V (384) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 379 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Z przodu miejsca jak w omedze, z tyłu gorzej, ale nikt nigdy nie narzekał. Cóż to tylko kompakt więc nie oczekujmy miejsca jak limuzynie. Czy już pisałem, że pozycja za kierownicą jest genialna? Mam 183 wzrostu, przy dłuższej jeździe w większości aut wściekle bolą mnie kolana, tutaj po 1400km miałem nogi jak z waty ale kolana nie bolały
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco dla osoby o wzroście do 180 cm, zaś z tyłu osoby maks 170cm inaczej z tyłu jest zwyczajnie ciasno aczkolwiek i tak wygodnie, gdyż fotele są bardzo dobrze wyprofilowane i twarde. Dodatkowo wersja VTi posiada z tyłu jedynie 2 miejsca oddzielone od siebie wysokim podłokietnikiem, więc jazda w 5 osób nie wchodzi w grę.
~bry2235790
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
na poczatku myslalem ze przestrzeni bedzie w niej malo ale jak sie rozgladnalem i zobaczylem to poprostu zostalem bardzo mile zaskoczony, przestrzeni jest naprawde duzo jak na taki samochodzik z tylu przestrzen pasarzera po prostu multum do 185 cm wzrostu nie ma najmniejszego problemu aczkolwiek moj kolega przy wzroscie ponad 210 cm SMIESZNIE wygladal
~Thelyn !!
Hatchback 1.6 i 16V 126KM 93kW
Nigdy bym nie podejzewal ze w tak malym samochodzie bedzie tyle miejsca z tyłu! osoba do 180cm wzrostu siedzi wygodnie ! Kierowca ma wiele miejsca w nogach dzieki czemu mozna odpywac jezdząc po trasie.Renault Megane jest male i nikomfortowe,a kierowca ma pomiedzy nogami wielki przeglob kierownicy.Wielke brawa dla konstruktorow Hondy Civic 92r. !!
~KLimEK
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Co do pasażerów to oczywiście zależy jak długie nogi ma kierowca ;-P wtedy tak ciasno maja ci z tyłu za nim.. Ale jeżeli chodzi o miejsce kierowcy to całkiem przyjemnie się siedzi, ja przy 183cm wzrostu, jeszcze z opuszczonym oparciem bo leżę prawie jak jadę, czuje się wygodnie i pasażer za mną też nie narzeka.
~maly_miszcz
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Jest dobrze, auto japońskie, wydwało by się że małe lecz tak nie jest, nie można go co prawda porównywać do BMW ale jest świetnie i tak. Fotele nisko, sporotowo osadzone, dobrze trzymają w zakrętach, nie polecam ludziom mającym problemy z kręgosłupem bo z auta nie wysiądą o własnych siłach :D Auto stworzone dla ludzi młodych.
~Mateusz.K
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
4 osoby dorosle pojada wygodnie przez kilka godzin. Tylna kanapa profilowana na 2 osoby wiec 3 doroslych ma ciasno i bez regulacji. Przednie fotele maja b.dobre trzymanie boczne i sa bardzo niskie- siedzimy na podlodze. Fotelik dzieciecy na tylnej kanapie trzeba dopasowac do jej wyprofilowania przed zakupem!
~kopatshu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
przestrzeni jest mnóstwo szczególnie jeśli ma się 175cm wzrostu i waży się 65kg. Nie wiem jak jest na tylniej kanapie bo od początku jak mam to auto tam nie podróżowałem, ale z racji tego że osoby podróżujące z tyłu nie nażekały na komfort podróży mogę powiedzieć, że chyba jest w miarę dobrze.
~soda
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mam 188 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca z przodu. Płasko poprowadzona linia dachu i niewielki bagażnik powoduje, że pasażerowie tylnej kanapy tez nie mają na co narzekać. Z racji nie wielkiego bagażnika dalekie wycieczki w 4 osoby raczej odpadają. Mistrzowska pozycja za kierownicą.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~viron2@wp.pl
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Często słyszę narzekania od pasażerów, że ciężko się wsiada i wysiada bo nisko, ale mnie to nie przeszkadza, ma być nisko. Jak na ten segment samochodu miejsca jest dużo. Z kolei z tyłu wszystkim podoba się tylna szyba, która zachodzi na dach i wystarczy odchylić głowę, żeby sobie popatrzeć w niebo.