Lista ocen Honda Civic V (384) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 379 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gl_az@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak na tak małe auto byłem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Szczególnie z tyły, myślałem, że będzie źle a jest ekstra. Jedyne zastrzeżenia to przednie fotela... na dalekie trasy są za krótkie szczególnie dla kierowcy.
~Venniceram
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Z przodu przestronnie dla niezbyt wysokich. Siedzi się sportowo nisko. Z tyłu...hmm...nie wiem szczerze, bo nigdy nie siedziałem:D, ale ci którym się zdarzało byli mile zaskoczeni! Duży bagażnik taż się czasem przydaje.
~rogalski1988@interia.pl
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
jak na taki samochód to bardzo duzo.z przodu jest sporo a z tyłu tez pasażerowie bardzo chwalą i 3 osoby na tylnej kanapie bezproblemu sie mieszczą.kazdy kto wsiadzie dziwi sie ze jest taki przestronny no i do tego duzy bagażnik
~Kamill
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
To nie jest samochód rodzinny a raczej sportowy więc nie ma co za bardzo pisać o przestrzeni. Chociaż miejsca dla kierowcy jest wystarczająco dużo i naprawde można nieżle się wyłożyć. A z tyłu to już problem pasażerów!!! hehe
~Kaczor
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Pierwszy rzad ekstra - siedzi sie sportowo i mijesca sporo. Z tylu gorzej. A bagaznik to oddzielna historia: na 2-2,5 osoby. Ale dla chcacego nic trudnego - podrowzowalem w trasy tez w czworke i jakos dawalismy rade.
~Tony1984
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Civic do małych aut nie należy.Miejsca z przoduu jest dużo.Z doświadczenie moge stwierdzić że na tylnej kanapie zmieszczą sie spokojnie 3 szczupłe dziewczyny:-)Bagażnik w moim hatchbacku jest malutki,ale dla mnie wystarczający.
~chrisis
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Z przodu siedzi się baaardzo wygodnie. Z tyłu to jest po prostu żenada - miejsca tyle ile w maluchu.. Ale ja tam z tyłu nie jeżdżę ;) Wsiadanie i wysiadanie nie należy do najłatwiejszych czynności - civic jest niski
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
z przodu jak najbardziej ok, pomimo mojego dosc wysokiego wzrostu siedzenie jeszcze ma zapas regulacji wzdluznej. siedzi sie niziutko w porownaniu do innych kompaktow. odnosnie tylnej kanapy nie wiem. nie mialem okazji tam podrozowac
~Michał
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasazera jest ok. Chyba, ze ktos ma conajmniej 1.90 wtedy jest mniej komfortowo, ale wciaz ok. Gorzej z tylna kanapa, tam miejsca jest mniej. Z drugiej strony to nie jest rodzinny samochod.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~DanNEO2
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak na tak mały samochód typu hatchback i to w dodatku 3 drzwiowy, miejsca jest pod dostatkiem dla każdego. Nie ma problemu nawet dla wysokich osób, choć przy wsiadaniu pojawia się zgrzyt :/