Lista ocen Honda Civic V (384) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 379 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dgrymuza@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
wg mnie jesli chodzi o auto tych gabarytów to miejsca dla osób wewnątrz jest bardzo dużo i z przodu jak i z tyłu.. wiadomo to nie jest honda legend i to raczej auto na 4 osoby choc i 5 da sie przewieźć.. wada mało schowków/pólek wg mnie
~mariusz-glowas@gazeta.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
jak pisalem wyzej z przodu ok z tylu troche gorzej , bagaznik tez nie najgorszy ale nie jest to kombi tylko autko sportowe takze dobrze ze jest ten bagaznik kazdemu powinno wystarczyc miejsca w kazdym miejscu tego samochodu uzytkowanego w normalny sposob
~Drosk
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z przodu nic dodać nic ująć - naprawde wygodnie na krótkich trasach jak również tych bardzo długich. Z zewnątrz auto wygląda na małe ale byłem mile zaskoczony ilościa miejsca z tyłu. pasażerowie po 180 cm wzrostu nie będą mieli problemów
~PINkus
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przestrzen ogromna nawet w polonezie nie mam tyle miejsca na nogi bo jestem wysoki. Z pasazerem obko sie nie ocieram narazie tego nie zaluje ale jak by siedziala fajna dziewczyna obok to niestety dosc duza odlegloc moze przeszkadzac :)
~LuQ
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
No i tu wielki + . Mam 194 cm. wzrostu i za kierownica siedzi mi sie po prostu doskonale miejsca na nogi wiecej nawet niz w golfie a nawet pasacie. Z tylu troche gorzej ale ja mam odsuniety fotel do oporu wiec z tylu raczej tylko dziecko mozna upchnąć ;)
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy a nie jest ono ogromne to miejsca jest pod dostatkiem. Jedynym minusem właśnie w wersji sedan jesto otwór bagażnika no niestety jest dosyć wąski co uniemożliwia włożenie przedmiotów o większych troszkę gabarytach.
~Marcin
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Jeżdżę tylko jako kierowca, powiem więc tylko o przodzie - rewelacja. Mam prawie 190 cm a miejsca jak w autobusie, spokojnie można wyciągnąć nogi i nie trzeba się ściskać, no chyba że z dzewczyną, tu przestrzeni również wystarczy na wszystko :D 5++
~Pinio
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Z przodu podróżuje sie świetnie i z tyłu nienajgorzej tylko ciężko sie wsiada i wysiada do tyłu bo samochód trzydrzwiowy i nisko zawieszony.Jechałem Octawią nieraz i na pewno nie ma tyle miejsca co w mojej hondzie a podobno samochód rodzinny...
~Sajmon
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
No i tu mogę się pochwalić tym że w moim aucie jeździło już tyle osób że zdanie o tym aucie mam jedno-jest jak autobus;p.Miejsca starczy dla każdego.Była jedna opinia że dach z tyłu mógłby być wyższy ale ja i tak z tyłu nie jeżdżę.
~AriN
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Z racji tego że jestem dosyć wysokim kierowcą ok 190 to mam cofnięty fotel do tyłu dosyć mocno mimo wszystko osoba siedząca na tylnej kanapie ma dosyć sporo miejsca. Rodzina jadąca ze mną w długą trasę nie narzekała na brak miejsca.