Lista ocen Honda Civic VI (739) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 718 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie... mam zrobiony przelot i nieoryginalny tłumik... Jeżeli jadę ze stałą prędkością i nie dodaje/nie odpuszczam gazu, to jest w miarę. Przy ostrym przyśpieszaniu słychać głośno tłumik i silnik.
~Jaro
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Trudno mówić o dobrym wyciszeniu w przypadku civiców, dla mnie po prostu jest znośnie i nie jest jakoś specjalnie uciążliwe. Aczkolwiek powyżej 150km/h trzeba zdecydowanie głośniej mówić.
~bluesurfer
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
w tej klasie aut standardowo - czyli kiepsko, choć porównywalnie jak w wielu SUV-ach >100k pln. W zakresie 2-2,5 k obr./min. silnik jest ledwo słyszalny a do 120 km/h można komfortowo (cicho) podróżować.
~david
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
kiepskie blachy zero wygłuszeń,słychać najdrobniejsze kamyczki odbijające sie od karoseri, dzwięk silnika dość miły dla ucha (no chyba że sie jedzie kilka godzin w trasie to juz gorzej)
~antistat
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Wyciszenie jest słabiutkie. Silnik jest znośny do 3000. Jak chcemy poszaleć to powyżej już ładnie mruczy a później nawet ryczy. Jednak w codziennej eksploatacji jest to troche męczące.
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Tragedia. Słychać wszystko: silnik, koła, może poza szumem powietrza. Tu jest OK. A może jest po prostu zagłuszany.Teraz wiem dlaczego Hania ma kopa i waży nawet 150 kilo mniej od podobnych aut...
~adzi31
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Wyciszenie niestety pozostawia trochę do zyczenia. Ale nie jest tragicznie. Przy 120 już słychać w środku odgłosy naszego samochodu dosyć wyraźnie. Ale według mnie ten dźwięk silnika jest lepszy niż muzyka.
~Jankes
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Hmm, tutaj jest tak jakby charakterystyka zerojedynkowa, na niskich obrotach jest cichutko zarówno w środku jak i na zewnątrz, a w granicach 5-7 tys obr jest czego posłuchać i spokojnie mozna wyłączyć radio
~grze3@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Jeżeli jeździmy w przedziale do ok 3000 obr jest ok, 4000 i wyżej bywa uciążliwie, ale słyszalne są tylko odgłosy silnika, żadnych świstów powietrza, w kabinie nic nie trzeszczy, nie skrzypi ani nie piszczy.
~yaneck84
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
I tu pojawia się problem,silniki Hondy lubią wyskoie obroty przez co w kabinie robi się głośno,dłuższa podróż autostradą przy 130 km/h męczy,moim zdaniem wnętrze auta powinno być bardzie wyciszone.