Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Pompa oleju(brak części zamiennej, nawet oryginału nie było który kosztowałby 1500zl. Kupiłem od opla za 200zl mając nadzieję że jakimś cudem będzie pasować i o dziwo pasowało :D) intercooler, przewody hamulcowe, rozrusznik. Coś by się jeszcze znalazło pewnie. Ogólnie strasznie ciężko dostać niektóre części i zostają lub używki albo drogie oryginały
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
przy przebiegu 90 tys. wyskoczyła kontrolka "Check-Engine" wraz z kontrolką świece żarowe, auto staneło, nie dopaliło, uratował mnie serwis ASO - bez podłączenia VAGa nie dalo sie nic zrobic, zdażyło sie jeszcze tak 3 razy. trzabyło wymienić czujnik położenia wału głównego 500zł z gwarancją po znajomości w ASO.
~Mateohonda
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wymiana amortyzatorów i łączników stabilizatora. Największe problemy z turbiną w tym aucie to jest największy koszmar i chyba każdy właściciel tego modelu prędzej czy później musi to przejść. Każdy znawca mówił że turbina jest dobra a na koniec okazała się, że jest do regeneracji.
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
To moja druga Honda,poprzednia civic VI generacji też używana,poza wymianą elementów eksploatacyjnych i dwu akumulatorów przez 6 lat eksploatacji na gzie nie sprawiała kłopotów.Obecna civic VII generacji jest technologicznie bardziej zaawansowana i myślę posłuży jeszcze lepiej.
~dzosef
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Odpukać nic. Na mojego Dieselka chumam i dmucham, czyli sprawdzam poziom (na 10000km dolałem jakieś 200ml), nie pałuję na zimno i studze po wyższych obrotach, oby tak dalej.
~Tristan
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Plyn chlodniczy zaczal delikatnie ubywac. Brak diagnozy przez mechanika z ASO. Wszystko opieralo sie na dywagacjach, wiec uzupelnialem i jezdzilem dalej.
~Jasiek
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Alternator padł przy przebiegu 150 tys. Ceny części nowych (nie z szrotów) do przeżycia.
~Gigu
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
W zasadzie brak, byle wymieniać olej na czas i tankować dobre paliwo.
~Hubert
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Brak, najpoważniejszym problemem był zacisniety tloczek na tylnej tarczy

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arczi
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak dotąd żadnej poważnej naprawy. A samochód przejechane ma już 165 tyś.
Honda Civic VII Hatchback