Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Fatalne. Nie wiem czy to wina uszczelek czy czego, ale przejeżdżając przez kałuże wydaje się że są albo otwarte drzwi albo okno. Jazda powyżej setki też staje się głośna nie mówiąc też o tym gdy silnikiem wchodzimy na większe.obroty niż 3tys.
~Tristan
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak na dzisiejsze standardy auto dosyc glosne wewnatrz. Halas dobiega zarowno od silnika jak i od wiatru, pracy zawieszenia oraz uderzenia piasku, kamieni w nadkola. Mnie nie przeszkadzalo.
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak wspomniałem wcześniej przy zimnym silniku,na niskich obrotach i podczas przyspieszania zwłaszcza gwałtownego jest trochę głośno.Poza tym można rozmawiać i słuchać radia bez podnoszenia głosu.
~hildi@op.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Tutaj już troszkę gorzej. Wyraźnie słychać silnik przy wyższych prędkościach obrotowych i szumy opływającego powietrza. Tutaj konstruktorzy mogli zadbać o lepsze wyciszenie, ale i tak nie jest najgorzej.
~Marcin81
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wyciszenie wnętrza polega na położeniu dywaników na podłodze...Słychać silnik i trzeba się z tym pogodzić. O stukach zawieszenia wspominałem. Powyżej 130kmh głośno.
~szper
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak na auto tej klasy bardzo dobre. Dużo jezdziłem po autostradach przy prędkości 140-160 km/h, bez problemu można rozmawiac, słuchać radia...
~piter22g
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nie ma cudów. Najgorszy parament według mnie. Można by spróbować poprawić wyciszenie na własną rękę, ale nie jest to bardzo uciążliwe na średnie trasy.
~Power of dream
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
To chyba nigdy nie była mocna strona civiców, ale mi to nigdy nie przeszkadzało. Dość mocno słychać opływ powietrza, szczególnie w wyższych prędkościach.
~MandMs
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wyciszenie również oceniam bardzo dobrze,przy zamkniętych szybach hałas z zewnątrz tez jest niewielki a tak do 2500 obr/min silnik prawie nie przeszkadza.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
6,1
~brzozinio
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
jak jedziemy po gładkim to 120 jest cicho. W trakcie przyspieszania silnik przyjemnie buczy. na nierównościach troche głośno ( twarde zawieszenie )
Honda Civic VII Hatchback