Lista ocen Honda CR-V II 2.0 16V 150KM 110kW 2002-2006 (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andek_strauss
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Stosunek dobry i tyle. Jako nowe, te auta są chyba dość drogie, natomiast kupując używaną, ale zadbaną i bezproblemową potem CRV, płacimy cenę w miarę sensowną. Wiadomo jednak, że ta jakość i bezawaryjność ma swoją wartość i za grosze się dobrej Hani raczej nie wyrwie. Polecam się dobrze rozejrzeć na rynku i sprawdzić auto, żeby nie kupić zajeżdżonego, lub z ukrytymi awariami, ale to na szczęście w CRV z VTEC zdarza się bardzo rzadko.
~irekpod
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Ocena dotyczy zakupu używanego egzemplarza. Cena około 18-20 tyś za 15 letnie auto to OGROMNA pomyłka. Przy takim wieku samochodu i przebiegu powyżej 200000 nie jest on już bezawaryjny, a naprawy nie są przecież tańsze ze względu na jego wiek :) Trzymanie ceny przez hondy jest całkowicie niezrozumiałe i bezsensowne. Kupowałem ten model, bo miał być bezproblemowy, ale z 18 miesięcy użytkowania, spędził prawie 2 miesiące w warsztatach.
~Robert
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Porządnie zmontowane i zrobione z dobrych materiałów auto. Mój egzemplarz ma 400 000 przebiegu i posiada fabryczne amortyzatory i sprzęgło, przy silniku też nic nie było robione, przechodzi regularnie przeglądy serwisowe w salonie Hondy i wszystko jest w najlepszym porządku. Jeżeli ktoś robi 20 tys km rocznie to kupując takie auto nowe, przejeździ z nim pół życia. Czego chcieć więcej. Ja swoją pojeżdżę jeszcze maksymalnie rok i biorę nową z...
~horny
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Nie jest drogi w stosunku do konkurencji mniej wiecej tyle wart ile kosztowal czyli niewiele. Takie samochody to kupuja chyba tylko Barbi ,ze tez sie dalem namowic dwa lata sie meczylem.Sporo kiepskiej jakosci materialow i kilka drobiazgopw nie przystajace do tej marki tak mi sie wydawalo ale honda to zdecydownaie przereklamowana marka.
~kol
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochody SUV generalnie są u nas za drogie, ktoś zarabia na nych krocie, niestety w takim kraju żyjemy. Np w Australii najnowszy model CRV wyposażony we wszystko co możliwe kosztuje w przeliczeniu na zł 65000. To jest rozsądna cena . Naszj lepiej nie komentować. Warto zauważyć ze CRV produkowany jest w Anglii a nie Japonii, teoretycznie powinien być tańszy.
~w.t.b@poczta.fm
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
W moim przypadku samochód roczny ale nieużywany z salonu Cena 103tyś zł za pełne wyposażenie skóra, elektryka, alu 16 cali orurowanie (bardzo ładne) opony zimowe gratis. Oceńcie sami ja uważam że za takie pieniadze warto. Taka wersja katalogow przekracza 126tyś zł o to wg mnie za dużo
~Igor Gdańsk
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Jakość bardzo dobra , surowa, ale przytulna . Kup sobie Honde 2 letnią z przebiegiem 50tyś , będzie jak nowa i będziesz zadowolony , jak na auto takich mozliwości to spalanie na poziomie 10l to nic takiego, pozatym można wsztawić gaz.
~zadowolony
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Przed zakupem w salonie miałem wątpliwości. Teraz wiem za co zapłaciłem. Na pewno nie zamieniłbym go za żadne TDI... a różnicę w cenie paliwa zrekompensował brak kosztów napraw Turbo, wtryskiwaczy, kół zamachowych itd....
~Marek
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód jako używany jest bardzo drogi (w szczególności z polskiego salonu z udokumentowanym przebiegiem), jest droższy od Accorda z tego samego rocznika. Trzeba jednak przyznać, iż jakość jest bardzo wysoka.

Usterki Honda CR-V II

Honda CR-V II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZibiD
SUV 2.0 16V 150KM 110kW
Duża dostępność części zamiennych w umiarkowanych cenach, nie muszę korzystać z ASO ale regularnie serwisuje w specjalistycznym warsztacie niezależnym - ceny przeglądów są do przeżycia.