Lista ocen Honda FR-V (72) - Ergonomia

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MACIEJ
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bez zarzutu miejsce pracy kierowcy wzorowe. Radio i tempomat w kierownicy ułatwia obsługę. Czytałem różne opinie na temat środkowego siedzenia z przodu. Jeżeli ktoś krytykuje to rozwiązanie a w szczególności wielkość siedziska to niech zobaczy jak wygląda środkowe siedzisko w tylnym rzędzie w seat altea. To jest dopiero tragedia. Podsumowując siedzenia i ilość miejsca z tyłu jest ok. Z przodu raczej nie zmieszczą się wygodnie trzy takie...
~Robert
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie wyobrażam sobie aby postawić tu inną ocenę niż pełne 5. Wszystko jest tam gdzie trzeba, Nawet główny włącznik radia ma przycisk, którego nie trzeba poszukiwać na radiu. Lewarek zmiany biegów, możliwości aranżacji wnętrza, przedni fotel, z kilkoma schowkami, świetnie pełniący rolę sporego podłokietnika itp.... można by tak długo. Zanim zdecydowałem się na zakup, dokładnie sprawdzałem, czy jest nam wygodnie z przody bo czytałem że trochę...
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Mi się podoba generalnie taki styl. Wszystko jest intuicyjne. Jeżeli komuś przeszkadza umieszczenie przycisków otwierania okien obok kierownicy po lewej stronie, niech spróbuje z tego skorzystać na dłuższa metę. Okazuje się, że ręka sama tam trafia. Radio - sama frajda korzystania, obsługa z kierownicy też bardzo dobra. Fotel środkowy służy albo jako podłokietnik, albo jako przewijak dla wnuka, albo jako fotel, gdzie mieści się dzieciak na...
~Grzegorz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
z tyłu dla pasażerów b.dużo miejsca, z przodu fotele mogły być nieco szersze ale to 3 osoby przed konsolą i zrozumiałe , kompromis ale OK, po przejechaniu 1000 km wysiada się normalnie , środkowy fotel genialnie pracuje jako podłokietnik i stolik , generalnie wygodnie, przyciski niektóre nietypowo ale wygodnie, hamulec ręczny dla mnie super pomysł (inaczej) i praktycznie, bagażnik wystarczający, obsługa foteli super,
~Address666
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ergonomia prawie na piątkę. Prawie bo ze względu na szerokość deski rozdzielczej kierowca czasem musi się troszkę pochylić aby dosięgnąć niektórych elementów obsługi, ale to dotyczy głównie obsługi dodatkowych opcji radia ( podstawowe obsługuje się z kierownicy ). W nocy wszystko widać super, nawet przyciski radia i tempomatu na kierownicy są podświetlone !
~Łukasz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wszystko ułożone jest tak jak powinno, nie ma zbędnych guziczków, przycisków i pokręteł. Jedynym elementem do którego mogę się przyczepić to przełączniki do otwierania szyb, dla mnie są zbyt głęboko na desce przez co muszę się zginać gdy chcę otworzyć szyby, niemniej jednak niższe osoby nie powinny mieć problemów.
~Przemysław
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Najwygodniejszy samochód jaki prowadziłem, jeśli chodzi o pozycję za kierownicą. Super wygodne fotele, plecy nie bolą nawet na długich trasach. Pozycja za kierownicą jest dosyć wysoka, co dla mnie jest in plus. Środkowy fotel możemy złożyć i używać jako podłokietnik, co zdecydowanie poprawia komfort jazdy.
~Jarek z Łodzi
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo dużo miejsca w kabinie. Do nietypowego umiejscowienia przełączników szyb i cięgła hamulca ręcznego mozna się przyzwyczaić. Denerwuje mały zakres odunięcia fotela kierowcy. Czasem kłopot mi sprawia zapiecie przedniego pasa bezpieczeństwa przy złożonym środkowym, przednim fotelu.
~Maciej
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Bardzo fajna, lepiej niż w stajni AUDI/VW. Trochę bez sensu umieszczono przełączanie komputera pokładowego. Świetna sprawa to składane tylne siedzenia do poziomu bagażnika. Poprzez to rozwiązanie można przewozić większej wielkości rzeczy: stoły rowery, komody itp. Lepiej niż w kombi.
~Booloomba
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Az za wygodnie: sterowanie radiem na konsoli pod prawą ręka albo w kierownicy minusik za wyświetlacz temperatury AC zbiera się tam kurz powinna byc może szybka dodatkowa? albo w pionie ten wyswietlacz. Kontrolka nawiewu na szybe jest niewidoczna przy 6 i 4 biegu :(