Lista ocen Honda FR-V (87) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MACIEJ
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Z widocznością jet trochę problemu. W czasie jazdy na trasie patrzymy w wiekszości :) przez przednią i boczne szyby i tu jest bez zarzutu. Gorzej jak spoglądamy w lusterko wsteczne ale na trasie jeszcze nie ma problemu (tylnia szyba śmiesznie zniekształca pojazdy). W mieście jest już odrobinę gorzej, ale nie ma podstaw do narzekania. Najgorzej jest na parkingu. Z tyłu nie widać zbyt dużo i dlatego polecam czujnik parkowania, z przodu też nie...
~Address666
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Duże słupki z przodu i z tyłu trochę ograniczają widoczność, ale nie tak żeby zagrażać czyjemuś życiu ;) Widok do we wstecznym lusterku jest przezabawny...wszystkie autka wyglądają jak karykatury z "wysokimi czołami", a to za sprawą wygiętej tylnej szyby. Nie przeszkadza to jednak w obserwowaniu sytuacji za nami, a wręcz ją uwydatnia :)
~Adam
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wąska szyba tylna, parkowanie tyłem koniecznie z czujnikami. Wieczorem widoczne dodatkowe refleksy nad reflektorami pojazdu jadącego z tyłu !! (Zamiast dwóch - cztery światła !) Jest to wada szyby , a nie lusterka wstecznego, jak sugerowł dealer. Widoczność w lusterkach bocznych też średnia.
~Robert
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jedyny problem to widoczność do tyłu przy cofaniu, który jednak doskonale rekompensują czujniki cofania które dostałem za darmo. Do przodu i na boki - rewelacja. Tylna szyba nieco zniekształca kształt samochodów, ale idzie przywyknąć. Ogólnie 5-, bez czujników byłoby 4.
~Marcin - Łódź
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Do przodu bardzo dobrze, na początku trochę przeszkadzają boczne szerokie słupki, ale po jakimś czasie można się do tego przyzwyczaić. Do tyłu jest trochę gorzej, ale tragedii nie ma, widoczność do tyłu także wymaga pewnego przyzwyczajenia się.
~Maciej
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wszystko ok, ale słupek od strony kierowcy trochę zmniejsza widoczność przy skręcie w lewo. Trudno ocenić dystans z tyłu pojazdu, więc do cofania przy parkowaniu wskazane czujniki cofania, bardzo ułatwiają manewr parkowania.
~Booloomba
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Drugi samochód mam van więc przyzwyczajony jestem do lepszej . Jestem wysoki , lustero wsteczne mi najzwyczajniej zasłania czasem widocznośc. Do tyłu to też nie najlepiej, wysoka linia okien . Czujnik parkowania na tył obowiązkowo.
~Łukasz
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jeden jedyny minus to zbyt duże słupki boczne, które niejednokrotnie utrudniają widoczność. Poza tym szyba z tyłu jest obszerna i ułożona pod odpowiednim kątem, cofanie nie sprawia problemów.
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Przednie słupki trochę ograniczają widoczność na boki - uwaga na przejściach dla pieszych. Do tyłu też nie najlepiej, szczególnie przy cofaniu na zakręcie. Pomagają czujniki parkowania.

Usterki Honda FR-V

Honda FR-V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greedo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Z widocznascia troche gorzej z przodu jak i z tylu przeszkadzaja dosyc grube slupki z przodu ale do i tego idzie sie przyzwyczaic z tylu zas przydaja sie czujniki parkowania albo kamera