Lista ocen Honda HR-V II (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Warty swojej ceny. materiały w środku dobrej jakości. Aczkolwiek drzwi są "puste" w środku. Uderzenie ręką w blachę i słychać pustkę. Trochę mnie to drażni. Za tą cenę chyba lepszego auta bym nie znalazł z silnikiem wolnossącym do tego z bezpośrednim wtryskiem benzyny.
~AndSzel
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Cena mogłaby być niższa ale wiadomo, że w przypadku Hondy płaci się za jakość. Poza tym systemy bezpieczeństwa, które posiada ta Honda, też swoje muszą kosztować. Bezpieczeństwo zawsze kosztowało i kosztować musi.
~michalmacpro
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
W cenie 104 tyś. złotych otrzymujemy wszystko co potrzeba do komfortowej jazdy i odpowiedni wygląd samochodu. Ja nie oczekuję, że za tą kwotę będę latał myśliwcem, jeśli komuś trzeba czegoś więcej, wybiera auto z innego segmentu.
~S_Mike
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Cena auta wysoka, ale z drugiej strony jak weźmiemy pod uwagę wyposażenie i porównamy wtedy z konkurencją to już wcale taka wysoka nie jest. A do tego to jest Honda - i mam nadzieje że będzie bezawaryjna
~marek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Auto przeszacowane,za drogie ,jakś porypana polityka Hondy ....Niestety to widac że za droga śa tańsze i cóż,,,,nie gorsze....Mitsu np...Przymierzaliśmy się ale emocje wzięły górę...
~Sebastian
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Lepiej poszukać czegoś u konkurencji, zdecydowanie odradzam zakup tego samochodu. Za 90k możemy dostać lepiej wyposażony i bardziej komfortowy samochód klasy kompakt.
~Literka_m
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Gdyby nie blacharka spasowana jakby auto składały przedszkolaki (z całym szacunkiem do przedszkolaków) byłoby doskonale. Ale za duże pieniądze trzeba zapłacić za tę ewidentną fuszerkę.
~BZ
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Auto jest drogie, ale dziś w ogóle auta są drogie. Za tę cenę auto jest nieźle wyposażone, a na jakość nie mam na razie podstaw narzekać.
~Zdzisłąw
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
w 2017 roku 88 tyś wersja średnia Elegancja to był drogi zakup , teraz też drogo a ta z turbo to już ..............
~marek
SUV 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Zawsze jest za drogo ale Honda jest za droga ,u mnie po dużych dilerskich zniżkach....Za 100tys bym jej w zyciu nie kupił.