Oceny Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008

Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008

~ojciec dwulatki
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Największymi atutami tego auta są cena i niezawodność, a po liftingu całkiem przyzwoity wygląd. W środku plastik jest nieładny, kojarzący się z tandetą. Ale jest dokładnie tak, jak piszą w katalogach aut używanych - tu oszczędności robiono z głową. Czyli trochę pożałowano w kabinie, ale mechanicznie nie ma za to żadnych zastrzeżeń i auto powinno jeździć i jeździć, dopóki go rdza nie zeżre. Bardzo dobry wybór na auto dla kobiety, na zakupy i do...
2,5
~romcost@wp.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
PORAŻKA... Nie wiem, czy jest to wina HYUNDAIa czy serwisów, ale: licznik do wymiany po 9kkm (licznik kilometrów pokazywał bzdury niby felerna seria), centralny zamek częściej nie działa niż działa, centralny zamek urwał cięgno klamki (??? nie pytajcie jak i dlaczego), przy montażu alarmu i centralnego poodzierali mi całą tapicerkę (serwis - rysy po 5cm), powyżej 140 km/h potrzebne stopery do uszu (w SC jest ciszej), stuki w tylnym zawieszeniu...
~Rafał
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Dziadkowóz, który spełnia moje oczekiwania prawie w 100%, tj. spokojny przejazd z punktu A do punktu B bez żadnych emocji, doznań z jazdy, prestiżu marki i modelu itp. Samochód dla ludzi, którzy świadomie decydują się na budżetowy samochód stawiając praktyczność, niskie koszty utrzymania na pierwszym miejscu. Nie polecam osobom, które mają wyższe wymagania odnośnie komfortu, wygody, mocy - szkoda waszych nerwów ; )
~Sławek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Oryginalny i ciekawy wygląd (wersja lift). Dobrze zorganizowany kokpit (schowki, zegary). Sporo jak na ten segment miejsca z przodu (kierowca). Ogólnie auto godne polecenia. Mało awaryjne mechanicznie i elektrycznie. Do silnika nie ma co się czepiać 1.1 66 KM w tym samochodzie to dużo naprawdę dynamiczny i nie trzeba go cisnąć (jazda miejska i mieszana).
~kauczuk
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Auto zacząłem użytkować przy przebiegu 44 000 km (najwyraźniej prawdziwy). Auto okazało się dość niezawodne, części są w miarę tanie, a cena zakupu w porównaniu do innych samochodów małych jest naprawdę atrakcyjna. Jedną z większych wad tego auta okazała się karoseria - to chyba nawet nie wina wcześniejszych użytkowników, ale wada tego samochodu, bo mam porównanie z dwoma innymi getzami, gdzie występują te same problemy.
3,8
~arti
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Wyglad ma ladny,jednak nie idzie to w parze z jakoscia.Auto ocieka chinska tandeta.Mimo ubogiego wyposazenia i tak sa usterki.Nie sa co prawda uciazliwe,ale wystepuja.Moze to zaniedbanie poprzedniego wlasciciela???Mam do Getza mieszane uczucia.Auto wybralem z rozsadku,czy to byl trafny wybor-nie wiem.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW
6,7
7,4
~Przemas
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
Małe spalanie, zwinność, niezawodność, śmieszne ceny części np. kompletny rozrząd (paski,napinacz,rolka) z wymianą 280pln w normalnym legalnym warsztacie z Vatem :-) Przez 35000km w dwa lata wymieniono klocki i jw.rozrząd(planowo). Biegi wchodzą prawie same, ręczny działa bardzo lekko(kobietom się spodoba), wspomaganie dobrze dopasowane, automatyczny włącznik świateł(wygoda), elektryka (wygoda),6 głośników (przyjemność),
~KAMIL
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
JAK NARAZIE BARDZO POLECAM I SŁUŻE INFORMACJA O TYM AUCIE BO NIC NIE WIADOMO CO MOŻE BYĆ PÓŻNIEJ JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I ŻONKA RÓWNIEŻ ( JEJ AUTKO)ZCHĘCAM DO PRZECZYTANIA MOJEJ OPINII. POZDRAWAIM KAMIL 505-555-149
~Jurek
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
W porównaniu do fabii, chyba gorzej - ale fabia sprawia wrażenie większej i więcej też pali (1.4 benz 75km)średnio o 1l. W porównaniu do pandy jest przepaść. Panda jest o rząd wielkości gorsza i nie da się tego nawet porównać.
~Pawel1236@gazeta.pl
Hatchback 1.1 MPI 66KM 49kW
ładny wygląd, szczególnie po liftingu (bardziej aerodynamiczny przód, co do miejsca i komfortu to kierowca może narzekać jedynie na hałas przy większych prędkościach (ok 160 km/h), ale jest to auto przeznaczone do miasta więc wszystko ok. Co do miejsca w bagażniku to jak na miejskie autko wystarczająco, dobrym pomysłem jest kompletnie składana tylna kanapa, daje to ok 950 litrów przestrzeni.