Oceny Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008

Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW 2002-2008

~ojciec dwulatki
Hyundai Getz
Największymi atutami tego auta są cena i niezawodność, a po liftingu całkiem przyzwoity wygląd. W środku plastik jest nieładny, kojarzący się z tandetą. Ale jest dokładnie tak, jak piszą w katalogach aut używanych - tu oszczędności robiono z głową. Czyli trochę pożałowano w kabinie, ale mechanicznie nie ma za to żadnych zastrzeżeń i auto powinno jeździć i jeździć, dopóki go rdza nie zeżre. Bardzo dobry wybór na auto dla kobiety, na zakupy i do...
1,8
~gag@onet.eu
Hyundai Getz
CAŁKOWICIE ZAWIODŁEM SIĘ NA TYM SAMOCHODZIE A JESZCZE BARDZIEJ NA SERWISACH HYUNDAI NA POMORZU. Mimo rad znajomych abym tego auta nie kupował , kupiłem je skuszony jedynie upustem cenowym kończącego się roku. Ponadto dodam, że gdy auto kupiłem i wyjeżdżałem od dealera w Słupsku to podczas tankowania na stacji paliwowej gaz ulatniał się chmurą spod auta z powodu całkowitej nieszczelności instalacji gazowej. W książce był podpis, że instalacja...
2,5
~romcost@wp.pl
Hyundai Getz
PORAŻKA... Nie wiem, czy jest to wina HYUNDAIa czy serwisów, ale: licznik do wymiany po 9kkm (licznik kilometrów pokazywał bzdury niby felerna seria), centralny zamek częściej nie działa niż działa, centralny zamek urwał cięgno klamki (??? nie pytajcie jak i dlaczego), przy montażu alarmu i centralnego poodzierali mi całą tapicerkę (serwis - rysy po 5cm), powyżej 140 km/h potrzebne stopery do uszu (w SC jest ciszej), stuki w tylnym zawieszeniu...
~Sławek
Hyundai Getz
Oryginalny i ciekawy wygląd (wersja lift). Dobrze zorganizowany kokpit (schowki, zegary). Sporo jak na ten segment miejsca z przodu (kierowca). Ogólnie auto godne polecenia. Mało awaryjne mechanicznie i elektrycznie. Do silnika nie ma co się czepiać 1.1 66 KM w tym samochodzie to dużo naprawdę dynamiczny i nie trzeba go cisnąć (jazda miejska i mieszana).
~kauczuk
Hyundai Getz
Auto zacząłem użytkować przy przebiegu 44 000 km (najwyraźniej prawdziwy). Auto okazało się dość niezawodne, części są w miarę tanie, a cena zakupu w porównaniu do innych samochodów małych jest naprawdę atrakcyjna. Jedną z większych wad tego auta okazała się karoseria - to chyba nawet nie wina wcześniejszych użytkowników, ale wada tego samochodu, bo mam porównanie z dwoma innymi getzami, gdzie występują te same problemy.
~arti
Hyundai Getz
Wyglad ma ladny,jednak nie idzie to w parze z jakoscia.Auto ocieka chinska tandeta.Mimo ubogiego wyposazenia i tak sa usterki.Nie sa co prawda uciazliwe,ale wystepuja.Moze to zaniedbanie poprzedniego wlasciciela???Mam do Getza mieszane uczucia.Auto wybralem z rozsadku,czy to byl trafny wybor-nie wiem.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.1 MPI 66KM 49kW
6,6
7,4
~Przemas
Hyundai Getz
Małe spalanie, zwinność, niezawodność, śmieszne ceny części np. kompletny rozrząd (paski,napinacz,rolka) z wymianą 280pln w normalnym legalnym warsztacie z Vatem :-) Przez 35000km w dwa lata wymieniono klocki i jw.rozrząd(planowo). Biegi wchodzą prawie same, ręczny działa bardzo lekko(kobietom się spodoba), wspomaganie dobrze dopasowane, automatyczny włącznik świateł(wygoda), elektryka (wygoda),6 głośników (przyjemność),
~KAMIL
Hyundai Getz
JAK NARAZIE BARDZO POLECAM I SŁUŻE INFORMACJA O TYM AUCIE BO NIC NIE WIADOMO CO MOŻE BYĆ PÓŻNIEJ JAK NA RAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I ŻONKA RÓWNIEŻ ( JEJ AUTKO)ZCHĘCAM DO PRZECZYTANIA MOJEJ OPINII. POZDRAWAIM KAMIL 505-555-149
~Jurek
Hyundai Getz
W porównaniu do fabii, chyba gorzej - ale fabia sprawia wrażenie większej i więcej też pali (1.4 benz 75km)średnio o 1l. W porównaniu do pandy jest przepaść. Panda jest o rząd wielkości gorsza i nie da się tego nawet porównać.
~Pawel1236@gazeta.pl
Hyundai Getz
ładny wygląd, szczególnie po liftingu (bardziej aerodynamiczny przód, co do miejsca i komfortu to kierowca może narzekać jedynie na hałas przy większych prędkościach (ok 160 km/h), ale jest to auto przeznaczone do miasta więc wszystko ok. Co do miejsca w bagażniku to jak na miejskie autko wystarczająco, dobrym pomysłem jest kompletnie składana tylna kanapa, daje to ok 950 litrów przestrzeni.