Lista ocen Hyundai i20 I Hatchback 5d (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurde@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Nie wiem czy to kwestia mrozów które są, czy jak ale plastiki trochę trzeszczą. Jak było cieplej nie miałem takiego problemu. ASO wymieniało mi radio, bo fabryczne miało usterkę (podobno to typowe dla rocznika 2009-wieszał się cały komputer jak przy wyjętym kluczyku wyjmowałem płytę cd) i od tamtego czasu radio czasami daje dźwiękowe sygnały. Jeśli nie przejdzie jak zrobi się cieplej pojadę do ASO.
~Baltazar 2
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Nic się nie zepsuło. Choć wyszła korozja na klapie bagażnika , ale usunięto w ramach gwarancji... 5 dni roboczych ale dostałem auto zastępcze. i nawet lepsze bo i30 . Także nie mogę narzekać.
~Jacek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Przednie wycieraczki trą o podszybie - 2 razy wymieniali. Zepsuł się czujnik obecności pasażera. Sprzęgło piszczy - według serwisu jest ok, a ja jeździć nie umiem. Więcej nie pamiętam.
~Jaro
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Od razu po zakupie byly stuki w desce rozdzielczej. Pozniej problemy z hamulcami oraz rdza na tylnej klapie, od razu w serwisie zabezpieczone klamki (standardowa bolaczka i20)
~Chaos&Masakra
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Na razie oprócz czynności eksploatacyjnych nic nie było wymieniane. Poczekam i zobaczę co stanie się dalej. Mógłby tylko mniej trzeszczeć na wybojach. Ale nie można mieć wszystkiego.
~wiktor_wpr
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Przez 5 lat nawet żarówki nie trzeba było wymienić. Zawieszenie też po takim przebiegu nie wymaga ingerencji. W zasadzie wymieniono tylko el. eksploatacyjne.
~Kam-mil
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Samochód jest nowy. Co dwa dni się resetował zegar, datownik, czas jazdy, oba dzienne liczniki km - na gwarancji bez ceregieli naprawili.
~PITERT
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
za mało przejechanych km mam go od 3 tyg.ale w porównaniu z Polówkom chyba różnica na plus.Żona [właściciel]jest bardzo zadowolona ,ja mniej[chciałem I30]
~Dd
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
Problem z ręcznym po 2 latach. Koszt naprawy 200zł. Odpryskujący lakier przy klamkach, koszt poprawek 600zł. To tyle.

Usterki Hyundai i20 I

Hyundai i20 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kondzio
Hatchback 5d 1.2 DOHC 78KM 57kW
15 000km, samochód ok, zobaczymy jak będzie dalej. Średnio przejeżdżam 200 000km w 4 lata także będzie okazja ocenić ten samochód.
Hyundai i20 I Hatchback 5d