Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback (193) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Meteo69
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Można opisać jako sprężysty i jednocześnie dość komfortowy. Auto dobrze trzyma się drogi i nie wykazuje tendencji do pod lub nadsterowności. Maksymalnej oceny nie dałem ze względu na felgi 15\" i (co prawda niezbyt uciążliwy - ale jednak)\"hałas\" zawieszenia przy pokonywaniu poprzecznych nierówności np tory kolejowe itp.
~z26
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Zmienna siła wspomagania przydaje się. Auto jak przylepione do jezdni, zwłaszcza na nielicznych lepszych drogach. Nie ma typowej podatności (w Getzu się czuło)na mocne boczne podmuchy. Układ ESP wspomaga w trudnych chwilach, polecam to rozwiązanie. Od prędkości około 160 km/h odczuwa się narastającą mniejszą stabilność jazdy.
~lolo
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Układ Jezdny bardzo poprawny. Bardzo blisko mu do Focusa, czy np. Hondy Civic. Na prawde nie ma się czego czepiać.... Niektórzy piszą , że jest on troszkę głośny ale w porównaniu do poprzedniego auta, którym jeżdziłem to na prawdę cisza. Dla mnie bardzo OK, zestrojony bardzo prawidłowo stosunek komfort/sztywność.
~Karolciaaa
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Po 3 latach użytkowania jedyne, co trzeba było zrobić, to wymienić łączniki stabilizatorów. Zawieszenie jest twarde, doskonale trzyma się drogi, jak przesiadałam się z poprzedniego auta to miałam wrażenie, że prowadzę tramwaj. Stawiam piwo każdemu, komu uda się przewrócić to auto w zakręcie!
~widget@skydive.pl
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
No niestety to jest najsłabszy punkt tego samochodu. Głośne zawieszenie i średnio komfortowe w porównaniu z konkurencją. Byłby idealny w Szwajcarii, ale nie na dziurawą Polskę. Dodatkowo mógłby bardziej \"lubić\" zakręty. Ogólnie nie ma tragedii, ale do doskonałości też sporo brakuje.
~kammbel
Hatchback 1.6 126KM 93kW
mam porównianie z hyundaiem coupe. Tutaj jest miękcej i bardziej komfortowo, nie jest przesadnie miękki. Amortyzatory i sprężyny jeszcze fabryczne w bardzo dobrym stanie. ukł kierowniczy- maglownica ma lekkie luzy a wspomaganie elektryczne, utwardza się wraz ze wzrostem prędkości
~Tadeusz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
samochód dobrze trzyma się drogi,szczególnie na zakrętach, jest przedwidywalny. Komfort taki sobie, na nierównościach (a ich u nas nie brakuje) głośno i lubi \"podskakiwać\". Jest też czuły na boczne podmuchy wiatru, szczególnie przy większych prędkościach może to być niebezpieczne.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Totalna wtopa: głośne zawieszenie, łączniki stabilizatorów, które nie wytrzymują 25000 km przebiegu, wadliwa kolumna kierownicy (wymiana na gwarancji, ale ile nerwów) to typowe dolegliwości i30. Na dodatek oryginalne opony Kumho, które nadają się do driftu, a nie do codziennej jazdy
~zc
Hatchback 1.4 109KM 80kW
dlaczego przyklejane odbijacze amortyzatorów.Czekamjuż parę miesięcy na wymianę. Za każdym razem biorą mój numer telefonu adres e-mail obiecując ,że zadzwonią,nie chcą kontaktu z mojej stromy. A gdzie tak jest,w Warszawie Hyundai Motortest Krzysztof Sadowski ul.Hynka 2
~w2_adam@op.pl
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Auto fajnie trzyma się drogi. Natomiast zawieszenie strasznie głośne. Prze jeździe po nierównościach tłuczenie się jak 20letni grzmot!! Człowiek juz nie wiem czasami czy się coś nie urywa! ... Tutaj b. kiepsko, bo dróg jak przysłowiowy stół to u nas chyba nigdy nie będzie:)
Hyundai i30 I Hatchback