Lista ocen Hyundai i30 I (275) - Ergonomia

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystko pod ręką, lepiej powinien być umiejscowiony jedynie przycisk od komputera pokładowego, jest wyjątkowo nieporęczny w Kia Cedd jest np. w kierownicy, może warto o tym pomyśleć
~provayder
Hatchback Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystkie przełączniki dostępne w zasięgu ręki, choć sterowanie światłami wymaga pewnej wprawy i wyzbycie się przyzwyczajeń z poprzedniego auta. Zestaw wskaźników czytelny.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. W czeskiej wersji brak cedntralnego schowka na podszybiu i wyprowadzone na wierzch gniazdo USB to jakaś niezrozumiała modyfikacja. Na szczęście mam \"koreańca\".
~KRZYSZTOF
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
WSZYSTKO NA MIEJSCU I W ZASIĘGU DŁONI. WYJĄTEK STANOWI PRZYCISK KOMPUTERA ALE PRZECIEŻ NIE JEST TO ELEMENT KTÓRY POWTARZALNIE WYKORZYSTUJEMY JAK NP. KIERUNKOWSKAZY.
~marakos@o2.pl
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Wszystko wręcz idealnie położone. Wszystko w zasięgu ręki (no może poza przełacznikiem chłodzenia schowka ;-) Możliwość wyłaczenia podświetlenia radioodbiornika.
~Cris
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wszystko na miejscu i też lepiej niż w skodzie. Mały minus za przycisk komputera, ale jak często znowu się go używa? Obsługa klimy, radio w kierownicy, wszystko inne też super.
~Jaro
Hatchback 1.6 126KM 93kW
wszystko maksymalnie proste w obsłudze. W ciągu pierwszych 40 min jazdy opanaowałem całą deskę rozdzielczą. Wszystkie przyciski umieszczone są w "instynktownym" miejscu . doskonale
~filipfed
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Wszystko jest na swoim miejscu, są schowki które jak dla mnie muszą być w każdym samochodzie, przełączniki łatwo dostępne, sterowanie radiem z kierownicy.
~pawelzielony
Hatchback 1.6 CRDi 128KM 94kW
Tu autko kształtuje się całkiem dobrze mimo, że myślałem, że będzie trochę mniej spalał ale za komfort jazdy jestem w stanie mu to wybaczyć...

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Ergonomia również przeciętna. Nie jest tragicznie ale jest kilka rzeczy do poprawienia (np przycisk trip komputera przy zegarach-paranoja).