Lista ocen Hyundai Tucson I (86) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Auto jest sliczne. Prosze uwazac na cenniki u dealerow. Zawsze dolicza za tz. lakier 2 tonowy 2.ooo PLN. Male naciaganie. Polecam kolor czarny lub srebrny. Pozostale nadaja sie na ludzi inaczej opisanych :) Serwis oferuje duzo dodatkow zewnetrznych. od rurek po folie na szyby. Tutaj duzy plus bo podane sa ceny co zazwyczaj ujete jest w konkurencji tajemnica.
~mariusz
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Rozglądałem sie za suv-em.Pod uwage brałem rav,sportage,outlander.trafił sie tucson i jak do tej pory nie żałuję.Autko nadal rzadkie na naszych drogach a nie ustepuje rav-ce.Wyposażenie bije ją na głowę a miejsca w srodku tez wiecej.Awaryjnośc nie zabija a częsci wzglednie kosztują.Polecam tym którzy chca mieć fajne i dobre auto za rozsądne pieniadze.
~Czarek
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Samochód jest według mnie doskonały. Nie sprawia żadnych kłopotów i do tej pory nigdy mnie nie zawiódł. W początkowym okresie po zakupie nie był dużo jeżdżony (był to jako \"drugi samochód\" w rodzinie), ale od ponad 2 lat robię nim około 25 tyś km rocznie - do tej pory: terminowe przeglądy, regularne wymiany oleju+filtry i otrzymuję w zamian NIEZAWODNOŚĆ.
~dzi
SUV 2.0 CRDi 140KM 103kW
samochód z salonu 2008 rok. wysoki z napędem 4x4 (4x4 działa tylko do 40 km/h po przekroczeniu tej prędkości automatycznie się wyłącza) po lesie da się pojeździć, a i zaspy mu nie straszne. w środku plastikowy pod naciskiem deska rozdzielcza strzela łatwo się czyści ale takie plastiki to badziew. pozytywnie oceniam ten samochód.
~y4r
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Samochód jest bardzo fajny do miasta - jest dość krótki, niezbyt szeroki a za to wysoki. Skutek ? Wszystko dobrze widać i na dodatek wszędzie się wcisniemy. Dzielnie walczy z krawężnikami, można parkowac tam gdzie inni nie mogą... Dużo miejsca w środku, dobry nawiew, spalanie przeciętne przy jego parametrach.
~kobieta za kierownica
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
brak mu pare drobiazgów-spryskiwacz tylnej szyby,sygnalizator właczonych świateł,prosty licznik zuzycia paliwa-mam wersje uboższa , ale przy tej cenie takie rzeczy powinny być w standardzie , poza tym jest dobrze, w terenie daje sobie rade na polskich drogach też, choć na pewno jest bardziej twarde zawieszenie
~Łukasz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Przed zakupem porównywałem kia sportage II,mitsubishi outlander. Wygrał Hyundai Tucsonn.Użytkuję auto blisko 6 lat bezawaryjny trasy w wakacje po 2000-3000km przejeżdżał beż najmniejszych problemów. Generalnie jestem bardzo zadowolony trochę brakuje 6 biegu w benzynie, ale daje rade.
~tussiiiii
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
nie szukam super auta, nie stać mnie na takie, jestem przeciętnym kierowcą który chciał pojeżdzić kilkuletnim minisuvem. Wziąłem pod uwagę moje oszczędności, dochody, wydatki, poczytałem, posprawdzałem w necie przez kilka miesięcy i wyskoczył mi tucson. Jak na moje potrzeby jest wystarczający.
~VD
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Sprzedaję tylko z powodu jego 14lat. Jego wielkim atutem jest karoseria! Ani razu nie była robiona rdzewka. Doskonała widoczność i solidna konstrukcja. Można w nim się czuć bezpiecznie. Najbardziej lubię w tym aucie prześwit pod "brzuchem", wszędzie wjedzie.
~mauser
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Ciekawy pojazd, warto spróbować tej jazdy jest niedoceniony u nas za to bardzo lubiany np. w USA albo Rosji. Sprawdźcie sobie na youtube filmy na temat tego samochodu.Większość umieszcza tucsonclub z Rosji, tam ten samochód sprawdza się jest wręcz kochany i doceniany.