Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
W moim egzemplarzu - obecnie przebieg 45 tys. km nic się jeszcze nie popsuło. Wymieniłem żarówkę światła mijania z przodu. Niedługo będę wymieniał klocki z tyłu. Wymieniłem też tuleje wahacza przedniego, ale to dlatego, że w serwisie podczas przeglądu, ktoś mi podmienił części (opinia mechanika). Jak do tej pory auto sprawuje się bezawaryjnie.
~Zadowolona
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Duże spalanie jak dla mnie,lecz komfort jazdy jest niezły. Szczególnie zimą, kiedy warunki na drogach są niesprzyjające. Niezawodny, nigdy nie miał żadnej usterki od 4 lat. Godny polecenia. Poczucie bezpieczenstwa daje jego masa, ale też warte uwagi jest to, że jest dobra widoczność. Cena wata samochodu
~grubby123
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
jak na razie bez uwag, może słaba jakość plastiku przy kierownicy oraz samej kierownicy, ja kupiłem z kierownica obszytą skórą, lecz dowiadywałem się ze kierownica plastikowa słabej jakości, warto profesjonalnie obszyć skórą
~golim
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
nigdy mnie nie zmusił do holowania mimo wieku, nigdy nie zgasł w najbardziej krytycznym momencie, chwalę Tucsona, ponieważ Koreańczycy postawili na niezawodność podbijając Europę
~Bogusław Najnigier
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
nie działa regulacja natężenia podświetlenia tablicy, zapalają się równocześnie lampki ostrzegające o otwarciu drzwi i bagażnika (po założeniu autoalarmu coś przestawiono) - drobiazg
~JSBonus
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Na razie nic niespodziewanego się nie dzieje ("odpukać" w nie malowane )... ale przypominam regularnie serwisowany i prawdziwy przebieg.
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
trudno to o jakies komentarze bo auto jest w salonach od miesiaca ale przy odbiorze auta z salonu zauwazylem uszkodzony schowek w podsufitce na okulary.
~szymon18051983
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
pierdoły-czujnik świateł i w sumie koniec (zawieszenia czy hamulców nie liczę-to już normalna eksploatacja-tutaj drążki i klocki)
~Czarek
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Do tej pory nic się nie działo - przypominam: 6 lat bezusterkowej jazdy! Ale przebieg też nie jest imponujący 75 tyś.
~Przemek
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Posiadam auto 1.5 roku, kupiłem przy przebiegu 30kkm, teraz mam >60kkm. W międzyczasie uszkodziła się żarówka światła stop.
Hyundai Tucson I SUV