Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grubby123
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jak dla mnie ok, jestem średniego wzrostu i miejsca z przodu i z tyłu jest dosyć,fajne rozwiązanie to rozkładanie tylnej kanapy i przedniego fotela pasażera, mamy równa powierzchnię i na upartego na materacu można w nocy się przespać, lub przewieść coś większego.Daję 4 przydałby się większy bagażnik, na codzienne użytkowanie starcza aż zanadto, na krótkie wypady pod namiot też, ale na większy wypad całą rodziną na dłuższy okres, może być lipa...
~Artur
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest OK, wystarczająca. O trzech osobach z tyłu na dalekiej trasie - zapomnij, chyba że nie lubisz tych osób. Poza tym gdzie umieścić bagaż tych pasażerów? Przestrzeń dla bagaży jest DRASTYCZNIE MAŁA!!! Nie wiem gdzie to wpisać, ale mały bagażnik jest to największy minus tego auta (obok fatalnych plastików). To chore, żeby samochód kreowany jako rodzinny, dla osób aktywnie spędzających czas, na wycieczki...
~njacek@gmail.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Miejsca jest dużo dla wszystkich :) Jedynie bagażnik mógłby być trochę większy, bo w cztery/pięć osób może być ciężko włożyć bagaże wszystkich osób. Zdjęcie rolety znacznie zwiększa pojemność bagażnika, bo roleta zamontowana jest dość nisko. Po złożeniu siedzeń mamy ogromną przestrzeń i idealnie płaską powierzchnię. Można także złożyć przedni prawy fotel co jeszcze bardziej zwiększa możliwości ładunkowe.
~szymon18051983
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
z przodu-super; z tyłu-nie jeżdżę :);; ale jak siadałem na próbę-raczej ciasno i za krótka kanapa (mam 178 cm, ale 100 kg, więc do typowych też nie należę :)); bagażnik-no cholera mały i koniec, ale w moim wypadku to raczej wina butli; bez dojazdówki byłoby w miarę OK (dla pary jak w moim wypadku; dla 3 osobowej rodziny-raczej za ciasno)
~Grzegorz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Samochód nie jest dużych rozmiarów, ale wnętrze jest przestronne z dobrym komfortem na tylnych siedzeniach. Dobrym patentem jest składanie przedniego siedzenia pasażerskiego. Uwaga: Tucson ma mały bagażnik, jeśli jest to dla ciebie priorytetem to szukaj innego. Ja nie używam bagażnika więc dla mnie jest super, bo przez to jest bardziej poręczny w mieście.
~admin@igreg.net
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wnętrze wystarczająco przestronne. Dużo miejsca z tyłu. Podłoga płaska - brak tunelu, czy innych wystających elementów. Bagażnik jest mniejszy od konkurencji, ale jest wystarczająco duży dla rodziny. Mieści wózek dziecinny i graty bez problemu. Fotele tylne można znacznie pochylić do tyłu i całkiem komfortowo przespać sie w trakcie jazdy.
~Grzegorz
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Bardzo dużo przestrzeni. Tylny bagażnik mógłby być większy. Zależy kto co wozi. Ja woziłem już różne rzeczy i nie narzekam. Tylna kanapa dzielona, można położyć siedzenie, jeśli potrzeba więcej miejsca. W ogóle w tym aucie dużo się składa i rozkłada. Jeśli ktoś chce wozić 5 osób i 5 walizek to lepiej jechać autobusem :-)
~VD
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wspaniała bardzo duża przestrzeń dla wszystkich! Zarówno z przodu jak z tyłu można spokojnie posadzić dwumetrowe osoby :) Wiem coś o tym bo mam 180cm a synowie po 200 cm.
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Po mimo ze bryla auta jest zwarta przestrzen w kabinie jest zaskakujaco duza. Przednie fotele posiadaja pelna regulacje. Na tylnych fotelach jest wygodnie nawet dla wysokich osob.
~tussiiiii
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
ok, dużo, na początku koledzy wysmiewali się z mojego wyboru, potem jak ich przewiozłem to widziałem zazdrość w oczach szczególnie skodziarzy wszelkiej maści
Hyundai Tucson I SUV