Lista ocen Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~njacek@gmail.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wentylacja i klima działa bardzo dobrze (przynajmniej zimą, latem jeszcze nie miałem okazji sprawdzić). Trzeba się tylko przyzwyczaić, że czasem robi coś za nas (ale może to moje wrażenie - nigdy wcześniej nie miałem automatycznej klimy). Niektórzy tutaj piszą, że nie ma nawiewu tylko na przednią szybe, ale to moim zdaniem nadużycie semantyczne ;] Nawiew tylko na przednią szybę jest, ale w osobnym przycisku jako funkcja nazwana "odszranianie...
~Artur
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Nie mam uwag, poza dziwnym patentem samoczynnie włączającym klimę gdy nastawi się nawiew (nawet tylko częściowo) na szybę. Rozumiem że automat tak robi w trybie AUTO klimy, bo tak chce. Ale w trybie manualnym to JA powinienem decydować czy chcę nawiew na szyby z klimą czy bez. Brak osobnych nawiewów dla tylnej kanapy to też obciach - inne SUVy mają to.
~Bogusław N.
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Nadmuch wydajny, dmuchawa cicha, ogrzewanie wydajne, szybko dochodzi do porządanej temperatury, podgrzewanie foteli (siedzenia i oparcia) działa szybko (prawdziwa przyjemność w zimie). Klimatyzacja (manualna) działa świetnie, szybko, wydajnie. W lipcu, podczas upałów - było to istne wybawienie! Nie zwiększa istotnie zużycia paliwa.
~grubby123
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
tutaj pełna 5, bardzo szybko samochód się nagrzewa, klimatyzacja działa super i chłodzi, że zimno jak w lodówce :), ciekawostka po włączeniu nawiewu na odparowanie szyb automatycznie włącza się klima i odparowanie okien trwa chwilkę.Super oczywiście ogrzewanie przedniej szyby :).
~admin@igreg.net
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Szkoda że klimatyzacja nie jest dwustrefowa. Brak też opcji ustawienia nawiewu w funkcji "ambient", czyli tak aby powietrze cyrkulowało, ale by nie było czuć podmuchu. Za to ma podgrzewanie szyby przedniej i wycieraczek, oraz podgrzewane fotele również w niższej wersji wyposażenia.
~tussiiiii
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
w zimę szybko uporał się z zaszronionymi szybami, dobrą sprawą jest podgrzewanie wycieraczek do tego włączę nawiew na max i już tylko widzę jak czyści się przednia szyba. W lato chłodzi, klimatyzacja robi swoje, grunt to serwis i czyszczenie
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
przelaczniki na swoich miejscach. pelna intuicyjnosc. choc przelacznik od kierunkowskazow umieszczone sa za wysoko w stosunku do aut europejskich. poza tym do dzis nie moge znalesc zalacznika swiatla kabiny przy otwartych drzwiach
~dan@mess13.com
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Auto jest nowe i nie bardzo wiadomo jak bedzie sie sprawowac w warunkach zimowych ale juz wiadomo ze klima szybko reaguje na ustawiania i wlaczenie. nawiew jest bardzo cichy.
~VD
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Świetnie odprawuje szyby w czasie deszczu ale w moim egzemplarzu klimatyzacja (automatyczna) żyje własnym życiem, więc trzeba się z nią zmierzyć.
~Czarek
SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Doskonała klimatyzacja (chociaż manualna)- sprawdzona w klimacie bardzo gorącym, bo temperatura sięgała +50 stopni C. - to nie jest żart!
Hyundai Tucson I SUV